Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az óvónő adna egy pofont a...

Ha az óvónő adna egy pofont a gyerekednek, mit tennél?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 14:54
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:

Sziasztok!velünk pont tegnap történ egy verekedős szitu az oviba!

A 6 éves fiam összeveszet 1 vele 1korú fiúval elkezdtek verekedni és az ovó néni oda ment a fiam kapott 1 pofont,nyakon,háton verés,mellkason verést!

Ma +kerestem a "kedves" ovónénit h letisztázzuk,h ha én nem ütöm + a gyerekemet ő se üsse meg!állítsa sarokba v küldje ki a csoport elé elgondolkozni,h nem szabad verekedni!

Hát végig sem hallgatott elviharzott fölháborodva,h mert verekedtek és azért ütötte + őket!

2013. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
28%

51*-nek...úr Isten...én már írtam előbb is ide,de a sárgaföldig le lettem pontozva..mert azt mondom,hogy semmi joga megverni egy kisgyereket az óvónőnek!

Azért mégis mi van itt???

Mindenki eltűri,hogy egy pedagógus,aki nyilván valóan alkalmatlan a pályára ,megverje a gyerekeiteket(tisztelet a kivételnek) az eszem megáll!


Sajnálom kedves 51-es hsz,ami a kisfiaddal történt..

de nálam ezt ennyivel nem úszta volna meg az óvónő ez biztos!


Gondolom,hogy forr a düh benned is!

2013. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
33%

én is le lettem pontozva,én írtam,hogy kitaposnám a belét.

Én sem értem,hogy miért ilyen birkák az emberek,de hát ti tudjátok.

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
33%

51: részvétem! Jelentsd fel az óvónőt! MEgteheted és jogos!


52: egyet értek!!


53: ez azért túlzás... és hát ez esetben nem kéne lesüllyedned az óvónő szintjére, már ne haragudj... Ha komoly támadás éri az embert, esetleg visszavághat, HA NINCS MÁS ÖNVÉDELMI LEHETŐSÉG. Na de így...??

2013. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ha veri a gyerekemet az elég komoly,de hát mindenkinek máshol van a határ.
2013. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!