Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az óvónő adna egy pofont a...

Ha az óvónő adna egy pofont a gyerekednek, mit tennél?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 14:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
58%
Az attól függ,h miért kapná.
2013. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ miért kapta.

Ha mondjuk leköpte az Óvónőt, akkor jogos a pofon!

Ha kicsúfolta az egyik kislányt, akkor nem.

2013. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
43%

Tök mindegy miért kapná!

Én sem pofozom fel az óvodáskorú gyerekem, nemhogy más. Ha egy óvónő nem tud más "büntetést" kitalálni, akkor mondjon fel!

Egyébként meg nekem szóljon, ha gond van a gyerekemmel és majd közösen megoldjuk!

2013. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
53%

Megkérdezném hogy mi történt pontosan.


Az óvónő is csak ember. Minden nap több órát van 3-6 éves gyerekekkel, ha a 3 év alatt egyszer elszakad a cérna és odacsap egy olyan szituációban amikor a gyerek tényleg valami nagyon durva dolgot csinált, azon túllépnék.

2013. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
31%

Feljelenteném!


Az a munkája, hogy neveljen és tanítson! Semmi sem jogosít fel egy "idegen" felnőtet, hogy egy védekezésre képtelen gyereket bántson.

2013. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
63%
a POFONÉRT mindenképp szólnék finoman, mert az arculütést nagyon ellenzem. persze függ attól is, h miért kapta, de még indokolt esetben is csak a popsira verést tartom elfogadhatónak
2013. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szélsőséges esetben tudnám elképzelni, hogy manapság egy óvónő megüsse a gyereket. Legalábbis az én tapasztalataim ezt mondják. Sem a mi, sem a rokongyerekek óvodáiban nem hallottam soha hasonló esetet, pedig évek óta "ovis vagyok".

Ha mégis megtörténne, mindenképpen keresném az okokat és annak függvényében döntenék.

2013. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
hmm, fura, hogy nem igazán válaszoltatok arra, hogy mit tennétek ebben a helyzetben. pl. szólnátok a vezetőnek, leülnétek az illetékes óvónővel megbeszélni, esetleg a többi szülőt is értesítenétek, kirúgatnátok az óvónőt, stb...
2013. nov. 28. 15:22
 9/55 anonim ***** válasza:
33%
Eltörném a kezét! Nem azt mondom, hogy, ha olyat csinál, ne büntesse meg, de ha én nem ütöm meg, akkor ő se tegye. Állítsa sarokba, ne kapjon játékot, hívjon fel, de meg ne merje ütni.
2013. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
közben jött még két válasz és ti épp válaszoltatok is. :)
2013. nov. 28. 15:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!