Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek? Sírva kéri a...

Ti mit tennétek? Sírva kéri a 7éves gyermekem, hogy ne engedjem az apjának, hogy elvigye.

Figyelt kérdés

3hònapja nem jött érte.

Most itt az őszi szünet ès papir szerint nála van ilyenkor.


Jelezte az apuka,hogy jön a gyerekèrt.

A gyerkőc azonnal mondta az apjának,hogy nem akar menni.

De az apját ez nem èrdekli azt mondta tetszik vagy nem vele kell mennie mert láthatása van.


Kisfiam sirva kèr hogy ne engedjem ,hogy elvigye :-( Teljesen kikèszültem .


Hivtam a gyámhivatalt is ez ügyben ,de simán leráztak.


Miòta megtudtunk,hogy elakarja vinni az apa 2napja ...a gyerkőc beteg lett be is làzasodott.


Hozzátenném ,hogy az apa épp az 1év felfüggesztettet tölti gondatlanságbòl okozott sùllyos testi sértès miatt ahol a gyermek volt az áldozat.


Mi tévő legyek ? :-(


2013. okt. 25. 14:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
szia, mi a helyzet? Hogy van a kisfiú, és Te?
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Igyekeztem hatni a gyerkőcre ,ahogy csak bírtam és sikerült visszazökkenteni abba ,hogy apa csak 1 van és szeretni kell.


Sok volt neki ez a 3hónap kiesés,teljesen megértem a kétes érzéseit.


Végül ma elment az apukájával, nagyon remélem ,hogy jól érzi magát .

2013. okt. 28. 16:54
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindannyian reméljük, nagyon rossz pár nap lehetett...ha most nem érzi majd jól magát, akkor gáz lesz legközelebb...


Én azt nem értem, hogy a láthatás nem kéthetnte a hétvége? Vagy ilyen hosszú időre is viheti?? az egész szünetre?

2013. okt. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Mindig látom belépni a fb fiókjába a gyerkőcöt. Csináltam neki ha bármi van ott is elér. Az ő fiókjához nekem sms értesítés van így jelzi ha belép. Játszani szokott rajta. Ezek szerint egész nap gépnél van.


Van időszakos és folyamatos kapcsolattartás.

Folyamatos minden második hétvége.

Időszakos a szüneteket osztottuk el.

2013. okt. 29. 14:55
 35/36 anonim ***** válasza:
Hétvégék előtt, te nem tudod felhívni a gyerek apját, hogy megy-e a gyerekért? Én nem pakolnám össze a cuccait ha nem biztos, hogy jön érte. A gyereknek sem mondanám, hogy készüljön, mennie kell. Feltételes módba tenném az apja érkezését. Most oké, hogy elment. Ott gépezik, de egyelőre kutya baja. Egyébként meggyógyult másnapra?
2013. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Most már nem pakolok össze minden páros hétvégén. Ha jön akkor vár.

Nem gyógyult meg, beteg hozta vissza.

2013. nov. 3. 17:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!