Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért veszi ki mindenki a...

Miért veszi ki mindenki a kezemből a gyereket?

Figyelt kérdés
Én mindig nagyon figyelek a gyerekre hogy semmi baja ne essen, de mikor itthon van a párom néha előfordulnak balesetek pl: elesik és felhorzsolja magát vagy le esik a lépcsőröl. Nemrég voltam nyaralni a szüleimmel és mikor jöttünk haza fiam elesett az állomáson és nagyon felhorzsolta magát. Mikor ezek a balesetek történnek szaladok, hogy meg vigasztaljam a gyereket felvegyem, de mindig ki veszik a gyereket a kezemből hogy majd ők megvigasztalják (Párom, nyaraláson apum)
2013. aug. 21. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ennyi ha ennyire zavar akkor meg ne hagyd... Ha valóban így idegesít nem kell engedni és ennyi....
2013. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
9: Hát ha nekem pofára esett a gyerekem és bömbölt, akkor nem körbepillantottam, hogy na, valaki? Ki szeretné felvenni??? Hanem mentem oda hozzá egyből. És ha már felvettem és ölelem, akkor ne szedjék ki a kezemből. Mondjuk én sem szedtem ki máséból, ha előbb vette fel valaki, csak ha a gyerek kérte, hogy pusziljam meg a bibijét.
2013. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Oké persze de nem hiszem hogy csak ilyen balesetek történnek azzal a gyerekkel ami szinte csak kórházban gyógyítanak.
2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ezt bántásnak szánják. Csak végre egy alkalom, ahol ők is fontosak lehetnek. Fontosnak érezhetik magukat. Amíg nem az van hogy azért bántanak, mert szeintük alkalmatlan vagy a gyerek felügyeletére, addig ez teljesen normális reakció.
2013. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy túlzásba viszed a babusgatást. Nálam is volt már ilyen. Elesett és meg sajnáltam szegény. Akkor jött anyukám kivette és elterelte a figyelmét. Ha még nálam maradt volna, akkor tuti még 10 percig sírt volna a nagy semmin. Így meg két pillanat alatt abba is hagyta. Én ebben nem látok semmi szörnyűt, örülök, hogy épp akkor más másodpercek alatt megvigasztalja.
2013. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15: Nálunk ez úgy ment, hogy gyerek motorozott, esett. Láttam hogy nem vészes, kis horzsolás, sírt, mondtam, hogy semmi baj nyuszika, de azért felemeltem, hogy megvigasztalom. Ekkor rohantak a nagyszülők, jobbról balról szedték volna ki a kezemből, hogy majd ők, közben apám majdnem elsírta magát, mind a ketten előadták, hogy "jajsitenem mi történt, melyik az ügyeletes kórház vagy a balesetibe vigyük, ugye itt a TAJ kártyája, mert meg kell röntgenezni". Persze ettől a gyerek még jobban bőgött, mert ment körülötte a cirkusz.


Volt olyan, hogy náluk volt a gyerek, jött a telefon, hogy a gyerek elesett, egyáltalán nem tud lábra állni, kéne a TAJ kártya mert be kell vinni a kórházba. Mondtam hogy válasszanak melyiket ígérik neki: egy fenéken billentést ha nem fejezi be a cirkuszt vagy egy nyalókát. Voltam én minden, csak a gyermekéért aggódó felelős édesanya nem.

Pár perc múlva jött a telefon, hogy a gyerek tud járni, nem kell kórházba vinni. Mondták neki, hogy milyen kár hogy nem tud járni, pedig pont elmentek volna a fagyizóba. Úgyhogy olyan csodálatos gyógyuláson esett át, hogy mire odaértek már szökdécselt.


Úgyhogy nem mindig az anyukák csinálják a fesztivált.

2013. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16: Bocsi nem akartam senkit megbántani, csak leírtam egy lehetséges okot, ami miatt viselkedhetnek így. Persze nálam is van fordított eset, mikor anyu vigasztalta és én vettem ki a kezéből, mert én zökkentettem akkor ki. Csak egyáltalán nem biztos, hogy a szülők azért csinálják, mert rosszat akarnak az unokának.

Azért aranyosak a nagyszülők nálad, hogy mennyire aggódnak az unokáért :) Biztos nagyon jó dolga van ott a gyerekednek.

2013. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ilyenen kiakadni h meg akarják vigasztalni. Örülj neki h ennyire szeretik. Az én szüleim le se fossák csúnyán megmondva az unokájukat. A lányom elmúlt 6 hónapos de 4 hónapja felé se néztek. Inkább azt mondom nagyon szerencsés a gyereked h ennyien szeretik. Ha legközelebb ezen problémázol inkább gondolj erre.
2013. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!