Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért veszi ki mindenki a...

Miért veszi ki mindenki a kezemből a gyereket?

Figyelt kérdés
Én mindig nagyon figyelek a gyerekre hogy semmi baja ne essen, de mikor itthon van a párom néha előfordulnak balesetek pl: elesik és felhorzsolja magát vagy le esik a lépcsőröl. Nemrég voltam nyaralni a szüleimmel és mikor jöttünk haza fiam elesett az állomáson és nagyon felhorzsolta magát. Mikor ezek a balesetek történnek szaladok, hogy meg vigasztaljam a gyereket felvegyem, de mindig ki veszik a gyereket a kezemből hogy majd ők megvigasztalják (Párom, nyaraláson apum)
2013. aug. 21. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de nem értem a problémát?

Az a baj, hogy a síró gyereket miért az apuka vigasztalja és miért nem az anyuka?


Ha igen nem értem mi a baj, ő is ugyan annyira a szülő.

2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én se értem mi ezzel a probléma ha az apukája szeretné megvigasztalni. Hiszen ahogy előttem is írták ugyanannyi joga van hozzá mint neked! Vagy te csak magadnak szülted? Meg úgy jön ki az elmesélésedből h mindenki másnál baj történik kivéve ha veled van mert te nagyon vigyázol. Most őket okolod? Gyerek. A gyerekek meg elesnek. Nem értem a problémádat.
2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy az anyja.... Az apának még hagynám, hiszen szülő ő is, de a nagyszülő az vegye észre, hogy ő "csak" a nagyszülő. Nekem is ilyen az apukám, illetve lenne, mert én nem hagyom, hogy ő kikapja a kezemből, udvariasan, de határozottan megmondom, hogy köszi, minden rendben, mindjárt megnyugtatom. És fogom a gyereket.
2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1-2: Az a baj, hogy a gyereknek van egy anyukája, és talán szeretné megvigasztalni a síró gyerekét, ehelyett mindenki más előbbrevalónak tartja magát, hogy majd ő és kikapják a kezéből, miután ő már fogja.... Apuka oké, mert ő is szülő, de a nagyszülők vegyék már észre hogy ők sorban a szülők után jönnek.
2013. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy nem értem miért zavarja hogy én szeretném meg vigasztalni miért kell kivennie. Eddig mindig az volt hogy elvette tőlem.
2013. aug. 21. 19:48
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Jaj ez a csak nagyszülő is olyan, hogy amikor meg vigyázni kell a gyerekre akkor meg természetesen a nagyszülő ugorjon mert mégis csak ő a nagyszülő.


Természetesen általánosban írtam csak.

2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

De anyuka mitől előbbre való mint az apuka?? mi az h még ő oké???

Lehet h apuka is ugyanannyira szeretné megvigasztalni mint

TE de te sose hagyod szó szerint kisajátítod magadnak? Meg gondolom nem vagytok non-stop a nagyszülőknél sem. Arra a pár alkalomra meg nem veheti ő se a kezébe?

Nem értem tényleg miért kell ennyire sajnálni azt a gyereket mástól is. Attól te maradsz az anyja meg nem fog kevésbé szeretni mert néha napján is megvigasztalja. Ha nem akarja h más vigasztalja akkor úgyis teperni fog hozzád vissza. Az ellen meg nem tehetnek semmit. Nem?

2013. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

A válaszolóktól kérdezném: miért kell egy síró gyereket kiszedni az anyukája karjai közül??? Ott van a kérdésben.

Ez nem azt jelenti, hogy a nagyszülő van a legközelebb és felkapja a gyereket, hanem konkrétan a gyerek már az anyukája karjaiban van és onnan szedik ki!!!

2013. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"szaladok, hogy meg vigasztaljam a gyereket "


Talán esélyt sem ad, arra hogy más felvegye.

2013. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 salvadorina ***** válasza:
65%
Ne hagyd, hogy kivegyék. Te vagy az anyja, legyél kicsit határozottabb.
2013. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!