Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokszor élni sincs kedvem,...

Sokszor élni sincs kedvem, hogyan csináljam, h mindenki boldog legyen? Hogy több türelmem legyen?

Figyelt kérdés
Szó szerint írtam,tényleg sokszor annyira kiborulok,h nincs kedvem élni. Gyermekeim 1hónapos, 2éves, 4éves. Én sokat kiabálok,mert egyszerűen kikészülök az örökös hisztitől, vissza beszédtől,szófogadatlanságtól. Férjem is sokszor kiabál már,már nála is kihúzzák a gyufát. Utána azon sírok,h milyen rossz szülők vagyunk. Mi lenne a középút?
2013. júl. 22. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Miért vállaltál ennyi gyereket,ha nem bírsz vele??

Nem kellett volna.És igen,így valóban rossz szülő vagy.

Miért kiabálsz velük??szegény gyerekek...

2013. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Depresszio. Keress fel pszichologust! Es kerj segitseget, nagyitol, baratoktol ilyesmi... Osszel, ha beindul az ovi konnyebb lesz!
2013. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nekem 4 gyerekem van. 15 ,6,3 , 2 hetes.

Nagyon nehéz velük , mindegyikkel más a probléma , az egyik a pasijánál akar aludni, a másik mesét akar nézni, a harmadik focizni és a legkisebb pedig éhes ilyenkor én is kiakadok , de nem sírok mert nincs értelme . Nem kiabálok soha velük , próbálj nyugodt maradni , mert én megtanultam,hogy ha kiabálsz az neki sem és neked se jó .

A párom vele szoktam , néha ...

szerintem is te szülés után depresszióba szenvedsz .

2013. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen rettenetesen fáradt vagy. És a férjed is. Először próbáld meg, hogy minden alkalmat kihasználsz az alvásra, ha attól sem múlik, akkor tényleg depi.
2013. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fáradt vagy, nagyon fáradt. Nem tudod megoldani,hogy a két nagyobbra esetleg valaki vigyázzon egy picit? Te meg a legkisebbel pihennél egyet.Mindhárom gyermek alvás idejét ráadásul szinte lehetetlen összehangolni.

Megkezdődik az ovi,bölcsi hamarosan, talán könnyebb lesz.

2013. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nehez most neked! Kulonosen ha meg segitseged sincs!!! Ejszaka kelned kell, nappal nem aludhatsz mert a nagyobbak ugralnak a hatadon...kialvatlan vagy ezert ingerult es igen, lehet depis is! Nem vagy rossz anyuka! Faradt vagy!

Nekem csak egy 2 es fel evesem van....magamban karomkodok angolul, hogy ne tanulja el a csunya szavakat...- vagy csak en gondolom, hogy nemfogja...az egy darab gyerekem kiakaszt!

2013. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek egy újszülött önmagában elég a depihez, nemhogy mellé 2 esetleg dackorszakot is megélő kisgyerek. Ha teheted kérj valakitől segítséget, lehet pár lazább is segíthet. Ha nagyszülő nem segít, szóba jöhet esetleg barátnő. Biztos van valaki a közeledben. Ne félj segítséget kérni.
2013. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lazább nap. (kimaradt)
2013. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kis korkülönbség sosem a legjobb megoldás,és bizony egy gyerektől lehet depis az ember kimerült,fáradt és ingerült nem hogy 3tól,ráadásul a legkisebb még újszülött.A középút az lett volna,hogy nem sietitek el a tesók születését,de ezen már nem tudtok változtatni.Szeptembertől írasd be a kicsit bölcsibe a nagy ovis lesz és akkor lesz elég időd mindenre,plusz legyen hetente 1 napod legalább mikor kikapcsolódsz,vegyél igénybe nagyszülői segítséget ha van rá lehetőség.
2013. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!!! Sajnos semmi segítség,sőt,Magyarországtől 1100km-re lakunk,itt az idegenbe. Óvoda is 4éves kortól, tehát a nagy most kezdi...az is reggel 9től 12ig. :(Bölcsi kilőve,sajnos nem megfizethető egy fizetésből. Ha hazamegyünk felkeresek egy pszichológust,hátha adna vmi tanácsot. Igen,én vállaltam,háááát de más is túlélte,remélem meg tudom oldani.
2013. júl. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!