Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én kapok frászt a gyereks...

Csak én kapok frászt a gyerekszépségversenyektől?

Figyelt kérdés

Nézem a Fókuszt, és egyre feljebb megy a pumpa... ezek a kislányok az anyjuk álmait valósítják meg... felháborító. Riszálnak majomnak kifestve. Aztán csodálkoznak, ha valami pedofil rájuk cuppan.

Én lennék ennyire maradi?

25 vagyok, 3 hónapja anya (lányom van)


2009. szept. 23. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Máskép gondolnátok, ha szép lenne a gyereketek.:) Egyébként nem ettől lesznek ribik, megnézném majd a ti szűklátokorűségetekkel felnevelt lányaitok közül kinek lesz normális szexuális élete.
2009. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Hááát,ha már egy pár éves gyereknek a élet a csillogást,a sminkelést,a szép ruhákat,a riszálást és a hírnevet jelenti az már régen rossz!Minden szülőnek a sajátja a legszebb,ezért elfogult...Mindig meglátszik az anyukán,hogy ő is szépségkirálynőnek készült!A szépségből meg lehet mostanában élni,csak 100 emberből 90ember nem értékeli é semmibe veszi!Mert ezeken kívül sok dolog 100x fontosabb!Persze ha a te gyermeked "szép" (neked),de tudod,hogy nem viszi majd semmire,mert csak a külsejével tud kitűnni,akkor csináld,nem szól meg érte senki,csupán nem nézzük meg a TV-ben,esetleg hányunk tőle!!!

Egyébként ugyanez a véleményem a gyerek modellekről!!!

2009. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm az én lányaimnak kitűnő a szexuális életük egyébként,bár nem rád tartozik!Inkább világosítanád fel te is a lányod,nehogy meglepetések érjenek!Mikor nekikezdenél a kisvirágos mondatnak már sírva mondja,hogy 2 hónapos terhes!De nem baj,mert "szép" csak kicsit túl-éli az életet!
2009. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
6%
Irigyek és rosszmájúak vagytok, ez az igazság. És nem tetszik nektek, amit a tükör mutat. Én pl nem hányok tőletek, mert észre sem veszlek benneteket.:)
2009. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%
És inkább elnézem azokat a szép kislányokat, mint a ti savanyú arcú neveléseteket. Remélem tőlem is felmegy a pumpátok, más örömötök úgy sincs.:)
2009. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
egész egyszerűen undorító.
2009. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem ment fel a pumpa tőled, de mosolyt csaltál az arcomra, szóval máris megérte koptatnod a billentyűzetet:)

Gyere és írj sokat, addig sem a lányod életét keseríted.


Ezt nem neked írom, mert téged nem ismerlek, de néztem a tévében ezeket a "stricianyukat", süt róluk szexhiány, abban talán igazad van, hogy van, aki a szexuális életét kívánja rendezni a gyereke által (apa logikusabb választás lenne, dehát, ma már a pedofília is normálisnak számít... :) )

2009. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22%

Örülök, hogy boldoggá tettelek, tényleg megérte ide írnom.

Miből gondolod, hogy keserítem a lányom életét?

2009. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sokan egyetértetek velem! Az én lányom máris gyönyörű, de eszembe se jut benevezni sehová se! :)
2009. szept. 24. 16:01
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a szépségversennyel nincs semmi baj mind addig míg a természetessélgnél maradnak. De sajnos már a mostani szépségversenyek nem erről szólnak. A kifent kislányoktól én is hányok.
2009. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!