Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amitől frászt kaptok a...

Mi az amitől frászt kaptok a babátokkal kapcsolatban? Pl. Lent

Figyelt kérdés

Én a falra tudtam volna mászni, amikor a fiam pici volt, és apósom szinte belemászott az arcába és gagyogott neki.

Na meg nyalja a cipője talpát, ezt már kezdem megszokni:)


2010. máj. 19. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Apósom még mindig ezt csinálja (másfél éves a gyerekem). Két kezét kirakja, mozgatja a ronda ujjait, és mondja, hogy gyeeeereeeeeee. Kb a frász kitör rajtam ettől a mozdulattól és hangtól. A lányom fél tőle, nem csoda.
2010. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tudok kiakadni,mikor anyósnál vagyunk és ott vannak a sogórómék,sógórnőmék saládostul és mindenki azt szajkozza,jaj ez a gyerek milyen anyás.Nem anyás csak én vagyok az egyetlen abban a társaságban aki foglalkozik játszik vele,persze,hogy rajtam lóg.Arra lusták,hogy a kutyát megmutassák neki a kertben.És ahogy mondja az anyosóm...pff..
2010. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, mikor a pici mászik hozzám anyósom meg: "jaj, csak az anyjához megy", és közli velem, hogy én menjek ki a szobából, mert megzavarom a gyereket.Persze nekem eszem ágában sincs kimenni, ha a gyerekem velem akar lenni, nem fogom otthagyni. Ezt persze meg is mondom nekik, ekkor apósom megjegyzi, hogy milyen pimasz vagyok. Ez van, a kislányomért nyakra támadok.
2010. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos a kisfiam, amerre megyünk, tömni akarják, mindenfélével, keksztől az ételig, legyen bármilyen napszak, mert tuti éhes szegény gyerek... oda sem figyel némelyik rokon, hogy a gyerek a 6 fogával mekkora darabot harapott ki a kalácsból, piskótából, én meg ne aggódjak, semmi baja nem lesz. Van két nagyobb gyerekem is, tudom, hogy pillanatok alatt megtörténhet a baj, a múltkor mikor alig bírták kibányászni a szájából a hatalmas db kaját, akkor azért megijedtek:(
2010. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az etetés nálunk is megy, az én gyerkőcöm hála istennek nem eszik ha nem éhes.
2010. máj. 19. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fateromtól kapok hülyét, egy nagyon idióta hangot szokott kiadni, amikor a kezében van a gyerek. Egyszerűen nem veszi észre, hogy a kisfiam nem is nevet rajta. De csak csinálja... De most mit mondjak neki? Az apám...
2010. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom túrórudival, és sütihabbal eteti a 6 hós fiam. Az édsanyám meg élvezte ha köhög azon nevet a gyerek, aztán ezzel szórakozott. A pici megtanulta tőle, és élvezettel köhörészik.
2010. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Idegbajt kapok amikor a két nagymama gyügyög, meg pöszén beszél a gyerkőccel.

Mindig szólok, eleinte szépen, most viszont már nem bírom magam visszafogni így erőteljesebben, hogy :

Talán a logopédushoz is vinni fogja és fizetni is mert pöszén tanul a baba beszélni? Gyűjtse ám a forintokat!


Hát anyós besértődik, dúl fúl milyen szemét szívtelen dög vagyok, anyukám meg csak néz mert észre sem veszi.


11 hónapos a lányom

2010. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a piacon kapok frászt, mikor a borostyánláncot fikázzák hangosan, van aki csak "nézd már, karkötője van a kislánynak", meg van a "jaj, nem látja anyuka, hogy elszorítja a kezét az a nyavaja??" váááá!!! nem, nem látom banya!! Na meg a 14 hónapos kislányomnak szép kis göndör fürtjei vannak, kunkorodik minden felé, ugyanígy a csarnokban, sorbanállás közben: "már rég le kellett volna vágatni a gyerek haját".

óó anyósómat már nem is mondom.

2010. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!