Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szituációtok, ami...

Van olyan szituációtok, ami nektek teljesen hétköznapi, de a gyerkőcből a frászt hozza ki?

Figyelt kérdés

A kisebbik lányom 19 hónapos. Semmi gond nem volt eddig a hajmosással, de az elmúlt 2 hónapban, még ha csak egy kis csepp víz is megy rá, már visít. A hajmosásról nem is beszélve! Olyan sírás kerekedik belőle, hogy azt hihetné valaki, hogy kínozzuk. (Ilyenkor eszembe jut, hogy ha az inkvizíció ezt tudta volna,kínzásként használták volna ahajmosást...) A szemébe nem ment sampon, arra figyelünk..meg nem is csíp.

Nektek van valami hasonló sztoritok?


2011. márc. 3. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

volt egy idő amikor nem nyithattam ki az ablakot mert visított..


kisbaba korában a porszívózás


nagyobb volt akkor a gyümölcscentrifuga hangja.

2011. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nap mindt nap a porszivózáskor a fiam leállitja és mondja "Anya akarok kérdezni valamit" de nem kérdez semmit.Vissza kapcsolom és ujra... 30x leállitja mig felporszivozok :S

Kicsit kiakaszt :)2,5éves rosszcsont

2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anya akarok kérdezni valamit:-)Aranyos!:-)

Nálunk a hirtelen hangok, a csengő, ha váratlanul éri. A hajmosás nálunk is kezd gond lenni, pedig eddig nem volt baja vele.

Amikor kicsi volt(8hós), beragadt a szobája ajtaja és be kellett törni, utána 1 hónapig mindig sírt minden hangosabb zajra.

2011. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónapos, most kezdett hosszabb lenni a haja. Nem akarom levágatni, de a hajszárítás...úgy üvölt, mintha az élete múlna rajta. De már túl hosszú ahhoz, hogy törölközővel teljesen szárazra lehetne, szóval csak heti egyszer mossuk a haját.
2011. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam 2.5 évesen utálta meg a hajmosást és a hajvágást is...addig 2 havonta jártunk hajvágásra, soha egy hangja se volt csöndben nézelődött stb 10 hós kora óta, de mostanra megutálta.

A porszívóval fordítva volt, azt úgy 1.5 éves koráig utálta sírt üvöltött hacsak meghallotta, csak úgy tudtam porszívózni hogy ő is a kezemben volt...jó kis testedzés volt:D

2011. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam imádta a porszívót.Ha nem porszívóztam ő akkor is kapcsolta be és porszívózott.Most viszont már nem viseli el egy pár hete.

A haját is mindig engedte, sőt kérte hogy vágjuk.Most legutóbb 3 hétig próbálkoztunk, mire nagy nehezen hagyta.

Volt egy 2 hetes időszaka amikor a fürdést nem szerette.

2011. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Látom, nem vagyok egyedül. :)

Köszönöm a válaszokat!


Üdv!

2011. márc. 4. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!