Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hétköznapi banánt adni...

Lehet hétköznapi banánt adni a babának, vagy csak a biobanánt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
A nio banán sem bio,csak annak mondják. Adj neki olyant,amilyen van.
2011. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
én semmilyen bio izét nem adtam neki ,csak a sima boltit, minél előbb megszokja annál jobb,
2011. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én is csak sima boltit dok neki.
2011. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a bio kaják körüli hiszti már kezd az agyamra menni. Én is csak hétköznapi banánt adtam az enyémnek, sőt, valószínű almából is azt fog kapni, meg túró rudiból, meg salátából is.
2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk még bio zöldséges sincs... szóval én is boltban veszem!
2011. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
utolsó vagyok: nálunk a boltban nincs túl nagy választék, így majd olyan joghurtot, olyan túró rudit stb. fogok neki venni, amilyet kapok....
2011. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pff... bio... Adj neki "hétköznpi" :) gyümölcsöt, zöldséget úgyis egy és ugyan az a kettő!
2011. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is falra mászok már ettől a kizárólag bio divattól, az ember meg döntse el, mi is a jó. Akkor lesz jó, amikor nyáron a kertemből tudom kiszedni a gyümölcsöt! :) Addig meg esszük a boltit, nem variálok már én sem.

2011. márc. 13. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd a banán ha bio ha nem, zölden szedett, világ másik feléről utaztatott vegyszerrel beérlelt gyümölcs, így is úgy is. Úgyhogy szerintem tökéletesen mindegy.

Azon gondolkodnék, ha van egy termelő a közelben és nála lehetne venni "bio" frissen, fáról szedett, napon érlelt gyümölcsöt, de norvég bio almán egy percig sem.

2011. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amit lehet, itt helyben piacon veszünk. Nem is kezdtük banánnal, mag barackkal a hozzátáplálást, pedig ezeket ajánlják, hanem almával, meg sütőtökkel.
2011. márc. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!