Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én kapok frászt a gyereks...

Csak én kapok frászt a gyerekszépségversenyektől?

Figyelt kérdés

Nézem a Fókuszt, és egyre feljebb megy a pumpa... ezek a kislányok az anyjuk álmait valósítják meg... felháborító. Riszálnak majomnak kifestve. Aztán csodálkoznak, ha valami pedofil rájuk cuppan.

Én lennék ennyire maradi?

25 vagyok, 3 hónapja anya (lányom van)


2009. szept. 23. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Úgy látszik nekünk mindent majmolnunk kell, amit valahol kitalálnak a világban!
2009. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mindig az az amerikai kislány jut eszembe, Jonbenet volt a neve. Őz is valami pedofil ölte meg, azt hiszem, a saját házukban. Ő is gyerekszépség volt, versenyekre járt.
2009. szept. 23. 20:24
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a nők szuper anyukáknak képzelik magukat,akiknek a gyerekét ország-világ megcsodálhatja.Éppúgy nem értem azokat sem,akik a kétéves gyereket babatáncra,nyelvtanfolyamra stb. viszik,hogy okos és ügyes legyen a gyerek.Pedig valójában nagyon rossz anyák,mert elvesznek egy fontos dolgot a piciktől: a felhőtlen gyerekkort.Nem érdemlik meg,hogy gyerekük legyen.Lehet a készségeiket fejleszten,de mindent abban a korban,amikor a gyerek már érett rá.Nem a szülő álmainak kell beteljesülni,hanem majd a gyerek álmainak.
2009. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nekem a gyomrom kifordul az ilyenektől és elkeserít, hogy ilyen nőknek sikerül a gyerek egyáltalán. Ami pedig a legjobban elkeserít az az, hogy ezt a tévében bemutatják, újságban, interneten hírdetik és maga a tény, hogy ezt a hatóságok nem tiltják be.

Nem értem, hogy miért nem törvénybe ütköző az, hogy a gyerekem testéből pénzt csinálok, mint egy stricianyu.

Biztos vagyok benne, hogy még mielőtt a 18-at betöltik ezek a szerencsétlen picúrok anyuka már rég megbánja, de az a gyereken már nem fog segíten :(

2009. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy maradi!

Nagyon sajnálom azokat a kislányokat!!!

Két nagy leánygyermekem van

2009. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Én is rosszul vagyok tőle!

Utálom, amikor bohócot, vagy majmot csinálnak egy gyerekből. Szerintem egy gyereket a maga csodálatos kis világával együtt ugyanúgy tiszteletben kell tartani, mint egy felnőtt embert. Meg kell neki adni azt a lehetőséget, hogy normális értékrend mellett nőjön fel és (hogy finoman fogalmazzak:) ne a kifutón felvonuló narkós örömlányok világát tekintse életmintának. Egy gyerek nevelése során meghatározó, hogy milyen mintát kap a szülőktől. Ha már ebben a korban ezt az életstílust teszik fontossá számára a szülők, akkor nem kell csodálkozni rajta, hogy később is ez a világ vonzza majd.

2009. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én látom így. Szegény gyerekek.
2009. szept. 23. 22:24
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem már ott nem stimmel az egész, hogy ha "gyerekszépségverseny" akkor miért nem a természeteségre hajtanak?A nagy becsavart loknik meg a kifestett gyerekek hát kb.mint egy farsang inkább.Ez megint egy szülői magamutogatás....
2009. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Azt hittem csak én vagyok boszorkány :P

Hát én nem is tudom...ezekből a gyerekekből lesznek a "minden nekem jár mert szép vagyok!",beképzelt riszálós kis ribik lesznek nagy korukban,kitörölhetik majd a feneküket a szépségükkel!Bár most is volt egy kislány aki állítólag nem változott meg,de mi lesz ha majd felnő?Lesz nekünk csomó öntörvényű rinya-pics@ Naomi Cambell-ünk,akik majd tovább viszik a mostani világ hatalmas marhaságát,miszerint egy ember csak akkor értékes,ha szép,jól öltözött,gazdag és megfelel ezeknek az embereknek az elvárásainak!Szörnyű,hányadékág!Gusztustalan!És nem is annyira szépek!Főleg mert a vakolattól nem látszik az arcuk,mindenki hercegnő-puffos-rózsás-szalagos-habcsók ruhában van és a hajuk is szőke és szinte ugyan olyan!Hallottam már olyanról,hogy direkt e miatt festették be a kislány haját...vagy e miatt fogyózott egy 9 éves lányka,miközben már a mai divatos topmodellek is malacoknak néztek ki a kislány mellett!Pedig hát azok sem ütik meg a 20 kilót!Arról már nem is beszélve,hogy hamar megtanulják az anorexia "szépségeit" !Ha nem 5 évesen,majd 15 évesen!

2009. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Jonbenetről én is hallottam,az is felmerült hogy a saját bátyja ölte meg,nem tudják a mai napig.Épp házibuli volt a házban,és a nagy felhajtásban ahol a kis sztárt ünnepelték senkinek nem tünt fel ő már órák óta a pincében fekszik a földön...no comment,elitélem ezt amugy,rosszul vagyok tőle,engem mindig valami kis rib@ncokra emlékeztetnek kisminkelve,ahogy riszálják magukat,bocs ha ezzel valakit megsértek.
2009. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!