Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vagytok úgy hogy kicsit...

Vagytok úgy hogy kicsit beijesztitek a gyereketeket ahhoz hogy elaludjon picit végre?

Figyelt kérdés
Én aljas módon a rókával paráztatom be,és ojankor el is érem a célomat..végülis az ő érdeke a pihenés..Llki ismeretfurdaláom van,úgyhogy nem letolást szeretnék,hanem arra vagyok kiváncsi van e igy más is ..
2013. febr. 15. 13:41
1 2
 11/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
youtube-on lehet találni mindenféle monoton relaxációs hangokat, több órás tenger morajlás, vagy esőkopogás, ha ezt beteszed neki jó hangosan, akkor nem alszik el tőle? Az enyém még csak 3,5 hónapos de már előre félek hogy mi lesz később, de szerintem ezekkel fogok próbálkozni.
2013. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, hogy belekérdezek, de szakember diagnosztizálta a 2 éves gyermekedet, hogy hiperaktív, vagy csak tetszik ez a szó, és ráfogod, hogy az?


Kérdésedre válaszolva, nem, én sem szoktam ijesztegetni a gyerekemet, 2,5 éves lány. Az a dolga, hogy egészséges és eleven legyen.

2013. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

előző, jajj, te is nyilván tisztában vagy vele, hogy 2 évesnél szóba se jöhet az a szó, hogy hiperaktív, nyilván nem orvos mondta rá :D

(kérdező, a hiperaktív az nem túlmozgást jelent, hanem súlyos figyelemzavart, ez egy betegség, 5-6 éves kortól beszélhetünk ilyenről. a te gyereked lehet figyelemzavaros, bár azt is inkább csak 3 éves kortól szokták rárakni a gyerekre, vagy egyszerűen nagyon aktív. ne aggass rá betegséget a saját gyerekedre csak azért mert nagyon aktív és fáradt vagy már)


nem ijesztgetem a gyerekemet és a délutáni alvás miatt nem is találok ki semmi büntit meg ilyet. 2 évesen elhagyta a délutáni alvást, azóta már óvodás, de ott se alszik. mikor leszokott a du. alvásról akkor már jártunk vele pszichiáterhez illetve pszichológushoz és megnyugtattak, hogy nem baj, sok gyereknek ilyen korban már nincs szüksége rá.

2013. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
valóban nem orvos mondta,egy ápolónő ismerősöm,aki gyerekosztályon dolgozik.de ahogy látom ,nemcsak én vagyok igy vele,úgyhogy nekem ennyi elég! :) köszi minden válaszolónak!!!
2013. febr. 16. 18:09
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem, eszembe sem jutott még ijesztgetni Őt bármivel is.

Ha nem akar aludni, nem akar. Akkor este hamarabb fekszik le. Nem akarom hogy bármitől is féljen. Pláne, hogy Én generálom a félelmet...

Ha nem akar éppen ebédelni, mert nem éhes, mivel lehet fenyegetni???

És ha Te nem vagy éhes/álmos, Benned mivel lehet félelmet ébreszteni???

2013. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
az rendben hogy te nem akarod elérni hogy pihenjen ,ami egyébként az ő érdeke,de hogy összehasonlitsd a felnőtt dolgaival,az már fáj!teljesen más a 2,bocs!
2013. febr. 17. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!