Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kórtól tennétek...

Mennyi idős kórtól tennétek fel gyereketeket emeletes ágyra?

Figyelt kérdés
Elég kicsi a gyerekszoba.Csak úgy tudnánk a kicsit is átköltöztetni a mi szobánkból ha emeletes ágyat veszünk.4.5 éves lenne a nagyobbik lányom mikor fel kéne költöznie.
2013. jan. 28. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Én azt kicsit korainak tarom. Ha befér, lehet, hogy olyan ágyba raknánk őket,ami kihúzva 2 személyes.

Ilyenre gondoltam:

[link]


Később pedig még mindig jöhet rá emelet

2013. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha van leesésgátló az ágyakhoz,akkor simán átraknám. Az én gyerekeim már évek óta könyörögnek az emeletes ágyért, de nekünk óriási a gyerekszoba, és nekem macerásnak tűnik a felső ágy rendbetétele, csak ezért nem vettem még nekik (na, meg azért, mert amit én kinéztem, hogy nekünk megfelelne, arra még gyűjtögetnem kell egy kicsit :D)
2013. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

3 évesen!

Én 3 éves voltam mikor a tesóm megszületett! Anyukám akkor rakott engem felülre, alul pedig a tesóm rácsos ágyban aludt! Soha nem estem le! Én is tervezem, h a lányom 3 évesen már emeletes ágyon aludjon!

2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4-5 évesen feltenném az emeletes ágyakon van leesésgátló,és én is azon aludtam egyszer estem le,de semmi bajom nem lett,nagyon sokat forgolódtam és valahogy álmomban legurultam,de a mai napig nem tudom hogy történt,hiszen nem fértem ki a léc alatt,reggel mégis a földön ébredtem és semmim sem fájt :)
2013. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

3 elmúlt, de még nem volt 3,5 éves, mikor galériaágyat kapott a fiam. Eddig még egyszer sem történt baleset.

140 cm-en van a fekvőfelülete és van körbe 30 cm leesésgátló is. Létrán lehet lejönni, ügyesen megtanulta. :)

2013. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ici-pici a gyerekszobánk. Alig 10nm. A nagyobb gyereknek 2,5 évesen még jó lett volna a rácsos ágyból átalakítható gyerek ágy, de az öccse 1,5 évesen már bőven kinőtte a rácsosat.Már az emeletesben gondolkodtunk, amikor kaptunk is egyet ajándékba.Nem sok választásunk maradt.A nagyobb már a rács nélkül sem esett le soha, így őt fölülre utaltuk, de kb 2 hónapig fel kellett tenni, és levenni. A kicsit alulra tettük 1,5 évesen, és csak azért kötöztem föl a korábbi ágy rácsait, mert állandóan szökött, és nem volt hálózsákunk.2 hónap múlva a még 3-at sem betöltött egyedül közlekedett föl-le, a kicsi alul megszokott, rácsok lekerültek. A következő hónapban már válogattak, hogy ki hol aludjon.Sőt, most már ha akarnak egy ágyban/szinten alszanak mindegy, hogy fönt, vagy lent, pedig a most májusban 3 éves kicsi nem tud se föl, se le mászni a létrán.Olyan nagy az ágy, hogy kényelmesen elalszik rajta egy felnőtt is. Így aztán nem gond ha apa vagy én odabújunk, illetve, ha együtt alszanak. Eleinte nagyon féltem, hogy még túl nagy, és túl magas,de elmondhatom, hogy minden szempontból bevált.
2013. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2013. jan. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!