Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek bejött az emeletes ágy?

Nektek bejött az emeletes ágy?

Figyelt kérdés

Útban a harmadik babó és mivel 3- an lesznek egy ideig a gyerek szobában, felmerült, hogy a két fiúnknak emeletes ágyat veszünk.

2 és 5 évesek. A nagy lenne persze felül a kicsi lent a picúrka meg ugyebár rácsos ágy.

Nektek be vállt az emeletes ágy?? Nem veszélyes nekik??


2013. jan. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 3 éves és 3 hónapos. Most kapott Karácsonyra (majdnem) emeletes ágyat, ami alatt van egy kis bunkere. Nagyon szereti, bár a frász azért rajtam van időnként, hogy mi van, ha leesik... de ő nem egy olyan típus, aki kimászkálna éjszaka (ha felébred, akkor is mindig kiabál nekünk, hogy menjünk be hozzá), nem is egy alvajáró. El is magyaráztuk neki, hogy sötétben nem szabad felállnia rajta, csak felülhet maximum.

Ha az öt évesed nem éjszaka mászkálós fajta, akkor nyugodtan vehettek szerintem.

2013. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz semmi baj.de ha aggódsz vegyél az ágy fölé egy sátort az meggátolja hogy felálljon és lessen.nekünk is van emeletes ágy,egy ideig én is az emeletre akartam rakni,és a plafonba fúrni pár lukat,abba meg karikákat és az ágyhoz rögzíteni egy kis kapu hálót,a másik fele meg a plafon lenne.igy biztos nem tudna leesni.
2013. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mászkál egyáltalán éjjel kivéve ha véletlenül bepisil akkor szokott átjönni, de ezt még nyár végére, őszre tervezem addigra már még nagyobb lesz csak nem lesznek ilyen balesetek. De meg tudom vele beszélni persze, hogy nem mászkálunk le róla éjjel.Köszike!!!
2013. jan. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!