Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora gyereket tennétek...

Mekkora gyereket tennétek emeletes ágyba?

Figyelt kérdés
Kis szobában hogyan oldanátok meg 2 ágy elhelyezését?
2012. aug. 30. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Semekkorát. Veszélyesnek tartom. Inkább férjenek el szűkösen,de semmi pénzért nem tennék emeletes ágyat a gyerekszobába.
2012. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5éves koromtól aludtam az emeletes ágy tetején, öcsém 2éves volt.
2012. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam, és igaz nem emeletes, de galéria ágyat tervezek neki. Emeletes ágy magasságút, tehát nem 100 hanem legalább 170 centis ágyat szeretnék.


2 ágy elhelyezése... attól függ hol az ablak, ajtó, szekrények variálhatóak-e, vagy fix oldalon vannak... Én lehet sorban tenném le, szóval, hogy a fejüknél érjen össze az ágy.

2012. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem volna szívesen emeletes ágyat a gyerekeimnek, de meggondoltam magamat, mert nem merem belerakni még nagyot (dec-ben lesz 4). Úgyhogy két kiságy van a szobában, 160*70 cm méretű. Ezen kívül bent van még egy nagyszekrény, ebben vannak a ruháik (1 méter * 60 centi, és nagyon magas). Plusz a játékaik dobozokban (ikeás).

Csutkára tele van a szoba, még egy hangya se fér be.

2 méter * 3 méteres, de hát a 3 méter hosszból lejön a radiátor is.

2012. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!