Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emeletes ágyra 2 és féléves...

Emeletes ágyra 2 és féléves gyereket feltennél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem merném.

Az ágyról eddig még nem esett le, és biztos van ott is rács, de én ilyen aggódós vagyok. :(

2011. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
csak abban az esetben, ha olyan nagy a magasítója, ahonnan biztosan nem tud lefordulni. Az én fiam 4 éves, megvan neki az emeletes ágya, de még nem alszik benne, mert kicsinek találtam a magasítót. Most akarunk hozzá csináltatni még, hogy magasabb legyen.
2011. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
van ismerősöm, akiknél az ikreknek olyan pici szobájuk van, hogy a két kiságy is alig fért el. Így már kb. 2 éves koruk óta emeletes ágyuk van. A kislány alszik fent, de sose történt semmi baj. (most lettek nemrég 3 évesek)
2011. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha nagyon magas a magasítója, és lépcső van a létra helyén, akkor igen, persze előtte meg kell mutatni neki, hogy tud lejönni róla. Létrás ágyra nem merném.
2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
létrán már rég úgy közlekedik mint én,óvatosan,szépen lassan.A magasítója kb 2* 15 cm-es fa korlát.de még tennék fölé egy alvó kuckót olyan ikeást,igy nem tud felállni.sajnos nekünk is kicsi a szoba,ha betesszük a rendes ágyat nem marad hely semminek,viszont én is féltem.
2011. máj. 29. 11:25
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem altatnam emeletes agyon. 2,5 eves koraban kapott egy gyermekagyat. Eloszor nem tettunk ra leeses gatlot. Az elso alvas alkalmaval a foldon ebredt. Inkabb nem kockaztatnek. Persze azota van leesesgatlo...
2011. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is ezen vacilálunk egy ideje. A lányom 3 lesz szeptemberben a fiam meg 1.5 éves. Olyan picike a szobájuk, hogy a két ágy miatt alig marad hely játszani, ezért szeretnénk nekik emeleteságyat .

A lánykánk nagyon ügyesen és magabiztosan közlekedik mindenféle létrán/mászókán, és amúgy is sima gyerekágyban alszik 15 hós kora óta. Úgyhogy mi nem is a létrán aggódunk(és napközbenre levennénk mindig, hogy a kicsi ne mássszon fel rá), hanem hogy néha félálomban elindul kifelé a szobából, és nem hiszem, hogy ilyen félkómásan figyelne arra, hogy már nem a gyerekágyon van, hanem magasan....

Az ikeás kuckósítóra mi is gondoltunk, valszeg veszünk majd neki ilyet, ha tényleg felállítjuk az ágyat.

2011. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jas, persze leesésgátló van az em.ágyhoz is, de ő néha így is megjelenik éjjel, vagy félig lemészva bealszik a manőver közben és akkor lelóg a lába a kilépő-lukon stb :-)
2011. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. Az én legkisebbem is ennyi idős, de sokszor éjjel felül az ágyban, ott van az ágya a miénk mellett. Biztos vagyok benne, hogy lenne pár leesés:(
2011. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem szivesen. Egy kis időt még nem tudtok várni vele?
2011. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!