Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emeletes ágyra 2 és féléves...

Emeletes ágyra 2 és féléves gyereket feltennél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha félted, szóba jöhet a vendégmatracos ágy is. Ez olyan, mintha ágyneműtartót húznál ki, csak rácsozat és matrac van rajta. Így egy ágyban alszik a két gyerek, de mégsem, hiszen a két fekvőfelület között szintkülönbség van. Nappalra meg egyszerűen betolod.
2011. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.2 ágyas emeletes ágy,ami átalakítható galériássá is tehát alá lehet pakolni,de ha fontos és kell a lenti ágyat is ággyá lehet hozzá alakítani,van hozzá minden.igy felállítjuk az ágyat,de lent altatjuk egy ideig,igy szokhatja igazából mind kettőt.Mert amikor akar felmehet az emeletre,persze határok vannak,szót fogadó,igy biztos vigyázna,de mégiscsak gyerek.köszi a válaszokat hasznosak voltak.
2011. máj. 31. 10:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Én még a 8 éves lányomnál is azon aggódok , hogy nehogy leessen éjszaka ,(két hete alszik benne).
2011. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Most lest nagycsoportos a kicsi és iskolás a nagy, kellene a gyerekszobában a hely ágynak is meg íróasztalnak is...kézenfekvő lenne az emeletes ágy, de én még mindig nem merem :-(
2011. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem merném, bár a két évesem jó alvó általában végigalussza az éjszakát, ellenben a négy évesem néha amikor félálomban a bilit keresi, pedig a lábánál van... félelmetes. -nomeg ők minden irányban alvók, nem számít a 20 cm korlátja az ágynak körben fejjel is, lábbal is szoktak keresztben kilógni belőle, gondolom a magasban is azt csinálnák, még eldondolni is rossz.
2011. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem tettem fel,csak a lenti részt raktuk össze,igy olyan mint egy leesésgátlós nagy ágy.nagyon szereti.az emeletes részeit pár év múlva rakjuk csak össze.
2011. jún. 3. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!