Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti gyereketeket mennyire...

Baranka kérdése:

A Ti gyereketeket mennyire viselte meg?

Figyelt kérdés
17 hónapos lányomnak egy picit be van gyulladva a jobb füle. Nincs gond vele, jókedvű, vidám, nagy dumás kis csaj. Annyi, hogy nyúlkál a fülében gondolom akkor fáj neki, meg ma alig evett valamit ilyenkor normális, hogy nem esznek?! A Ti gyerkőcőteket mennyire viselte meg a gyulladás?

2012. dec. 19. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a fülbe piszkálásról gondolod,hogy be van gyulladva és más tünete nincs,akkor lehet az nem is gyulladás.Kisfiam állandóan a fülét matatja és kutya baja. :) Szokás is lehet,vagy esetleg viszket neki a hallójárata.

Eleinte én is erre gyanakodtam,de nem volt semmi probléma szerencsére.

2012. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak kétszer volt fülgyulladása.Hát elég rosszul viselte ő is meg mi is.Egyfolytában sírt enni mondjuk evett de gondolom rettentően fájhatott neki.Nem lehet hogy a foga jön?
2012. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nyomd meg a füle mögött ha sírni kezd valószinű a füle fáj.2 voltam.
2012. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hàt az enyèmeknek ha fülgyulladàsa van igen ramaty àllapotban vannak. Mosolynak nyoma sincs az arcukon, àltalàban első pàr nap hànyàs is tàrsul hozzà, enni semmit nem esznek, nem alszanak, max cataflàmmal. 2-3 nap antibiotikum szedès utàn kezdenek jobban lenni.
2012. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gondolom, hogy be van gyulladva a füle. Hanem tényleg be van neki gyulladva, orvos állapitotta meg neki. Sajnos.
2012. dec. 20. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!