Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit vennétek ennyi pénzből?

Ti mit vennétek ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörü 4,5 éves kisfiam meg egy 4,5 hónapos kislányunk!!

Ti hogy jönnétek ki 20.000ft ból??

Kérek ötleteket !Ja a pelenka még nincs benne !!

Komolyan kérdezem!!

Milyen kajákat vennétek ti??!!Köszönöm előre is


2012. dec. 7. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szülj még egy gyereket a semmire
2012. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát ezeket a válaszokat nem köszönöm!!!

Szégyelhetitek magatokt!!

És azt hiszem ehez senkinek nincs köze hogy hány gyereket szülök !!

Mert vannak nálam sokkal de sokkal felelőtlenebb szülő és én ugy érzem nem vagyok az!!

Viszont mindenkinek vannak hitelei ,és igen bánom de nem gondoltam volna hogy ezek a köcsög bankok ilyen mértékü kamatokkal fognak dolgozni és ennyire nem fogok kijönni a pénből!!Viszont ilyenkor az ember segítséget várná , meg a tanácsokat és nem az undorító beszólogatásokat ,meg a bunkózást! TÉMÁT LEZÁRTAM

Ez a mai világ!!!

2012. dec. 9. 12:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze, milyen bunkó a bank, hogy adott kölcsön....Igaz, a gazdasági válság mar jó pár éve hogy megkezdődött, okos dolog volt igy második gyereket is vállalni a semmire.
2012. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Milyen segítséget vársz???? 20e forintból hogy lehet 1 hónapban négy embernek megélni?

Hogy lehetne legálisan nem visszafizetni a hiteleket?

Ebben senki nem fog segíteni.

A probléma nem az, hogy ennyi pénzetek van, hanem személy szerint engem az zavar, hogy anyázod a bankokat.

Igénybevetted a hitelkártyát (vettél fel kölcsönt), az nem a te pénzed, hanem a banké. A bank meg megkéri az árát, amiért használod a pénzét.

A bank jogosan kéri vissza. Ennyi. Ezen nincs mit izmozni.

A gyerekeidet ne a te mentalitásodra tanítsd.

Szia.

2012. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Komolyan ti nem szégyenlitek magatok? Csak a gyerekeit akarja etetni, kétségbe van esve. Legyetek ti is ilyen helyzetbe, mikor a gyereketeket is kellene etetni és a hitelt is fizetni. Kétlem, hogy a hitel elöbbre lenne, mint a gyerekeid. Szégyeljétek magatok, és 9örüljetek hogy nem vagytok ilyen helyzetben. Egy édesanya ide fordult a kérdésével, mert tanácstalan, ti meg itt oltogatjátok....


1-es voltam.

2012. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom h ilyen helyzet alakult. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem tavaly letiltották a GYEDem diákhitel tartozás miatt. Téves információt kaptál, mert sajnos GYEDből tutira letiltják. :(
2012. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszi, én nem szégyenlem magam:-)


A kérdéezővel az a baj, hogy érezni rajta, haragszik a világra, mert neki ilyen szarul megy a szekér.

Nekem is szarul megy, de nem okolok senkit.

Én ezért írtam neki.


Amúgy, ha a hitelt nem fizeti, akkor nemcsak enni nem fog tudni adni a gyerekeinek, hanem lassan majd fedelet sem tud rakni a fejük felé. Ezt kellene a kérdezőnek átgondolnia, mielőtt agymenést kap a "szemét" bankok miatt.

2012. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!