Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti vennétek kaját cigánytól/bá...

Ti vennétek kaját cigánytól/bárkitől úgy, hogy az a szociális kártyáján megvette, majd eladja nektek, ő pedig a pénzből ugyanúgy piát vesz?

Figyelt kérdés

A kérdés onnan jött, hogy itt egyes rendkívül értelmes emberek szerint, senki nem venne egy cigánytól kaját...

Tényleg nem látjátok, milyen egyszerű kijátszani a szoc. kártyát?

ja és még egy: szerintetek csak és kizárólag a cigányok kapának ilyen kártyát, magyarok nem?


2011. nov. 15. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Én maradok az éttermeknél ha éhes vagyok, a kaját, innivalót meg továbbra is a boltból veszem meg. Se cigánytól, se magyartól. Vagy az emberek egy része tényleg idáig süllyedhet?
2011. nov. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
ilyenektől nem vennék kaját, legyen magyar, cigány vagy bármi. Kaját csak megbízható helyről, ahogy gyógyszert is csak gyógyszertárnól. Hameg belehal hogy nem ihat, hát egy hulladékkal kevesebb.
2011. nov. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Engem őszintén nem érdekel, hogy kajára vagy piára költi a pénzt. Az ő dolga.
2011. nov. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Élelmiszert még piacról sem veszek (lásd vegyszeres gyümölcsök..) ellenőrizetlen körülmények miatt, nemhogy egy piás cigánytól
2011. nov. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Cigánytól semmiképp, mástól minden további nélkül.
2011. nov. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

"egyes rendkívül értelmes emberek szerint"

Nagyon kedves köszönöm.

Szerintem a kutya nem venne utcán senkitől kaját. Nem csak cigányok kapnának ilyen kártyát természetesen, de egy magyar hidd el nem adná el ha már kaja van a kezében.

Kajával lehetetlen kereskedni ilyen módon, ezt értsd meg.

Az usában 1969 óta létezik ez a fajta segélyezés. A 2004 óta működő elektronikus támogatási rendszer voltaképpen egy bankkártyához hasonló eszközt jelent, mely mögött egy bankszámla áll. A jogosulatlan hozzáférés aránya mindössze 2%, a visszaéléseket próbavásárlásokkal, a boltok ellenőrzésével szűrik.

A felhasználók 95%-a inkább elégedett a rendszerrel, melynek legfőbb előnyei közt a támogatások eljuttatásának egyszerűségét, nyomon követhetőségét, a visszaélések visszaszorulását említik.

Szerinted ha ott klappol minden akkor az itteni agyoniskolázottak kijátszák?

2011. nov. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Kajával lehetetlen kereskedni ilyen módon, ezt értsd meg."

de nem ebben az országban


Az usában 1969 óta létezik ez a fajta segélyezés. A 2004 óta működő elektronikus támogatási rendszer voltaképpen egy bankkártyához hasonló eszközt jelent, mely mögött egy bankszámla áll. A jogosulatlan hozzáférés aránya mindössze 2%, a visszaéléseket próbavásárlásokkal, a boltok ellenőrzésével szűrik.

A felhasználók 95%-a inkább elégedett a rendszerrel, melynek legfőbb előnyei közt a támogatások eljuttatásának egyszerűségét, nyomon követhetőségét, a visszaélések visszaszorulását említik.

Szerinted ha ott klappol minden akkor az itteni agyoniskolázottak kijátszák?"


igen, itt kijátsszák.

2011. nov. 15. 03:33
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hatodik válaszoló: a magyar mentalitást bemutassam neked? A szart is megveszik, ha olcsó... Ha az a segélyezett -akár magyar, akár cigány- párszáz forinttal olcsóbban adja a kaját, mint ahogyan a boltban megvette, bizony lesz aki átveszi tőle.
2011. nov. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Én éppenséggel a saját ismeretségi körömben 1 ilyen embert sem ismerek. És ahogy nézem a válaszokta itt sincs sok.
2011. nov. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

03:33

Látod ez a te bajod. "De akkor is úgy van ahogy én mondom."

Az ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni.

2011. nov. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!