Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatós pénzből ti mit,...

Babalátogatós pénzből ti mit, vagy miket vennétek? Várom a jobbnál jobb ötleteket!

Figyelt kérdés
Kb összesen 40000-50000 ft, és eddig már van babakocsink hordozóval, zenélő körforgónk, pihenőszékünk. Ja, és 6 hetes a babánk. Mit lehetne még venni neki? Mert igenis a gyerkőcre akarom költeni. Ágyneműt azt szeretnék valami szépet, az biztos. Ti miket kaptatok, vagy minek örülnétek?
2010. febr. 14. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sport babakocsitok van?Vagy autós ülés?Persze vennék kézség fejlesztő játékokat,csini ruhákat.
2010. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenetek van,akkor én félre tenném.Nem fontos azonnal elkölteni,később is lesz szüksége dolgokra a babádnak.Pl ahogy az első is mondta,autósülés.De azt én vele venném meg,később.Szerintem butaság felesleges dolgot venni (ha úgy érzed most semmire nincs szüksége,akkor felesleges) csak azért,hogy el legyen költve a pénz.Esetleg Adamo hinta,ha nincs még.
2010. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Játszóálvány,vagy szőnyeg,illetve adamo hinta,nyugtat,ringat,fejleszt :)

www.adamo.hu

2010. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Attol függ:ha a gyermeked tapszeres lesz,akkor a sok cumisüveg elkell majd,akkor abbol vegyel markasabb Aventosat,sterilizaloval.Emellett szerintem vehetsz nagyobb meretü ruhakat,gondolok itt 74-es meretekre.

Ha valami hasznosabb dologra gondolsz,akkor jatszöszönyeget vehetsz,vagy bebikompot.Bebikompot nem mindenki szereti,en sem akartam de nekem nagy segitseg volt egyidöben.

Most jön a nyar el ne felejtsd hogy napernyö kell a babakocsihoz,esös idökre esövedö.

Esetleg egy profi fotossal csinaltass kepeket egy külön albumba a babarol,örök emlek lesz.

2010. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előttem szólókhoz csatlakozva nagyon jó ötlet a gyerekülés. A bébihordozót egy idő után kinövi, utána nagy dilemma a megfelelő ülés vétele, na meg elég drága is. Szerintem nagyon jó, ha ezt vesztek belőle, ha kérdezik, akkor tudjátok is mondani, mi lett a pénzből. Nem rossz még az etetőszék is.
2010. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyerekülés, etetőszék, fejlesztő játékok. Az én kisfiam imádja a Fischer Price tanuló kutyust. Persze ezere később lesz szüksége, de ha most megvan mindene, akkor vegyél olyat, ami később kell.
2010. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb lesz elmehettek babaúszásra. Jó családi program.
2010. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyerekülés, etetőszék, fejlesztő játékok, járóka .
2010. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ami pénzt mi kaptunk, azt félretettük a babánknak. Szerencsénk volt, szinte mindent megkaptunk a rokonoktól, így nem sok mindenre kellett költeni. Abban is szerencsénk van, hogy egyenlőre a nagyobb kiadásokat (használt autósülés, új sportkocsi) meg tudtuk neki venni. De az a kapott pénz el van különítve, lekötve, ha valamire mégis kéne.. Ha meg nem, akkor gyűjtjük tovább.

De ha most épp nem kell semmi, azért nem kell befektetnetek, hogy megmutassátok, mire költöttétek! Szerintem...

2010. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tornáztató, játszószőnyeg.
2010. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!