Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit vennétek ennyi pénzből?

Ti mit vennétek ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörü 4,5 éves kisfiam meg egy 4,5 hónapos kislányunk!!

Ti hogy jönnétek ki 20.000ft ból??

Kérek ötleteket !Ja a pelenka még nincs benne !!

Komolyan kérdezem!!

Milyen kajákat vennétek ti??!!Köszönöm előre is


2012. dec. 7. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ennyiből élünk sajnos.

Hát... ezt sajna, nem lehet beosztani.

2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Káposztás tészta, tökfőzelék, paprikás krumpli, spenótos tészta.

Rizses hús, zöldség leves grízgombóccal, palacsinta, babgulyás, tócsni, túrós tészta, spagetti.

Napi 500 Ft-ból kéne kihozni a főtt kaját, ugyan azt ennénk ebédre és vacsira is.

Reggelire pirítós, vajas kenyér, májkrémes kenyér, párizsi, lekvár.

20.000-ből szűkösen, de ki lehet hozni a kaját, viszont pelenka nem

Fér bele!

Kérnék a védőnőtől, meg mosnám a textil pelenkát!

2012. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Már ugy értem ha mindent kifizettem ,ennyi marad.

De nagyon gondolkodom azon hogy nem fizetek semmi hitelkártyámat és akkor jóval több marad!!

Fontosabbak a gyerekek ,meg hogy mi is együnk rendesen!!

Állítólag a Gyedből ugy se vonhatnak hiteltartozást!És nincs semmi a nevemen

2012. dec. 7. 21:24
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Csak ha nem fizeted be a hitelkártya tartozást, akkora kamatot tesznek rá, hogy soha nem fogod tudni kifizetni, csak tolod majd magad után!

Én úgy tudom a gyedből levonhatják, a gyesből nem.

Na de jöhet a végrehajtó a bejelentett lakcímedre, viszi majd a tv-t, számítógépet, amit talál...

2012. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Olyan ne tegyél hogy nem fizeted ahitelt,azt muszály fizetni.Sajna sokkal több nekünk sem marad.Délben van csak főtt kaja.Este hideg kaja vajas kenyér és társai.Próbálunk több napra főzni.
2012. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát vinni semmit nem vihetnek el ,mert semmi nincs a nevemen, csak vonhatnak de Gyedből nem vonhatnak a barátnőm megérdeklődte, kéntelenek majd várni mig visszamegyek dolgozni ami nem most lesz!!

És nem érdekel!!

Fontosabb hogy a gyerekeimnek ha betegek lesznek pl megvenni a gyógyszert!!Köszi a válaszokat


Ja vagy leülöm az összeget!!Megyek a sittre!!!

2012. dec. 7. 22:18
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Most mit hepciáskodsz?

Nehogy már a bank legyen a hibás, mert vissza kell neki fizetni a hiteledet basszus.

Oldjátok meg. Párod vállaljon plusz munkát vagy ha hazamegy, menj el takarítani heti 2-3 órát.

Spórolj, amennyire csak lehet. Ruhák turiból stb.


De azzal nincs megoldva minden, hogy itt pampogsz. Én sem állok jól, itt vagy kettő darab két évessel, 4 órás állásban, éppenséggel nem vet fel a pénz és még lakáshitelem is van, de ezért nem hibáztatok senkit és nem fújok senkire.

2012. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
A 7 .-nek igaza van ! Nekem is van egy 3 éves fiam és lakáshitelünk mi is nehezen élünk, de nem azt lesem hogy hogy úszhatnám meg a hitel törlesztést! Ha felveted fizesd is vissza!
2012. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Bármire rá is terhelhetik majd. Nem tudom miért a bankra támadsz mikor te voltál a felelőtlen és a semmire vállaltatok gyerekeket. Talán elöbb kellett volna gondolkodni. Meg nem minden szart hitelkártyával fizetni.
2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen rossz az anyagi helyzetetek, nem kellett volna második gyereket vállalni. A gyedbol valóban nem vonhatnak. Ellenben amint munkába állsz, a munkabéred 33 százalékát letiltjak, ha több hiteles is van, akkor 50 százalékot. Ha végrehajtó hoz kerül az ugy, az az érdekli, hogy mit tud lefoglalni. Hiába nincs a nevében semmi, hacsak nincs névre szoló számla pl a szamitogeprol, akkor viszi. Egyebken ha a hitelkártya tartozást befizeted, arról tudsz vásárolni. Főzni krumpli, cekla, savanyú káposzta, tészta, ezek mind relatíve olcsó ételek, a káposzta es a cekla jó vitamin forrás is a gyerekeknek.
2012. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!