Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit vennétek Karácsonyra...

Mit vennétek Karácsonyra kevés pénzből?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónaposak leszünk 25.-én, plusz a Karácsony,plusz 24.-én a névnapja.Mit vennétek Karácsonyra neki, kevéske pénzből?Neki mindene megvan, én szegényebb leányka vagyok...Nagyon szeretem, és a legfontosabb ünnep számomra a Karácsony.A szüleim most nem állnak túl jól, maximum 3-4 E. forintot tudok ajándékra költeni.Máskor sosem okoz gondot, de a szüleimet ebben az évben áthelyezték máshová, majd tavasszal kerülnek vissza a munkahelyükre.Milyen ajándékra költsek, amivel elé állhatok?Van bennem egy pici büszkeség is, mert nem szeretném h ő többet adjon nekem mint én neki.Ha lenne pénzem,mindent megvennék neki.Bármilyen ötlet jöhet! 17-18 évesek vagyunk.Bármilyen ötlet jól jön, azokból majd kitalálok egy jót!Kérlek segítsetek!
2009. dec. 12. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vmi pia? férfi parfüm?
2009. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mindkettő van neki.Parfüm nem is egy, piák meg pláne, mert gyűjtik... pedig ez jó ötletnek tűnt.
2009. dec. 12. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az ár teljesen elhanyagolható...tudom én sem vagyok csóró srác..sőtt! De sosem érdekelt hogy mennyibe került amit a barátnőmtől kaptam, csak az volt a fontos hogy tőle kaptam. Még akkor sem zavart ha én tízszer drágább ajándékot vettem neki.


Könyv? Játékautó?(én kaptam már és imádtam..igaz én autó mániás vagyok) Valami apró ékszer, valami sexi vicces fehérnemű (neki, hogy rajta legyen, ne rajtad)

esetleg a pi is szóba jöhet, valami ritka bor, vgy hasonlók. :)

2009. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy doboz cigit,meg egy üveg piát,és ellennék a fa alatt:D
2009. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Közös fényképekből lehet pl. 2010-es naptárat készíttetni. A hatása garantált hisz egyedi, kreatív és legalább egy éven keresztül eszetekbe juttatja a karácsonyi hangulatot.
2009. dec. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszerű készíts neki valamilyen ajándékot:) olyat biztos nem lát máshol és nagyon egyedi:)szerintem sokkal jobban értékelné ,mintha vennél neki valamit:)én tavaly a páromnak készítettem egy fotóalbumot. Kreatív Hobbiboltba megvettem a kellékeket, kb. 2000ft-ból kijött és jobban örült neki, mintha bármilyen más dolgot vettem volna..idén is megkérte, hogy legyek kreatív..ha esetleg nem nagyon szeretsz ilyesmiket csinálni, akkor készíthetnél valamilyen egyedi tortát:)úgysem az ajándék ára számít, hanem a szeretet, amivel készíted:)
2009. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mézeskalácsházikó:D:D

idén nálunk is szegény karácsony volt (nem kaptam machintost:D:D), és én mindenkinek "személyre szólóan" csináltam mézeskalácsból ajándékot. Pl.: aki szereti az autókat annak mézeskalácsautót, akinek bmw-je van annak 2 kis emberkét meg egy bmw-jelet, aki most építkezik annak precízen megcsináltam az épülő háza makettjét, és mindezeket mézeskalácsból!

2009. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!