Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » FIÚK LÁNYOK FIGYELEM! Ti mit...

FIÚK LÁNYOK FIGYELEM! Ti mit mit vennétek karácsonyra egy osztálytársatoknak?

Figyelt kérdés

Közeleg az osztálykarácsony...ilyenkor kihúzzuk egymás nevét aztán jön a kérdés hogy mit is tudnák neki karácsonyra adni.


Az osztálytársam fiú és gördeszkázik de fogalmam sincs hogy minek tudna örülni.Úgy gondolom hogy manapság csak egy kisgyerek tud örülni igazán egy plüssmacinak csokival együtt.Valami kreatívat szeretnék, vagy ami utal a hobbijára.Én nem vagyok fiú így fogalmam sincs milyen apróságra vágyna, ha egyáltalán vágyik valamire a pc-s játékokon kívül :)


Szóval LÉGYSZI SEGÍTSETEK ÖTLETEKKEL!Ne legyen valami túl drága dolog.Bármilyen ötlet érdekel.


Köszi a segítséget!


Írjatok minnél többen!:)


2009. dec. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer egy osztalytarsnonknek egy tank-matchbox-ot vettunk, utalva a sulyara, igaz az a mikulascsomagba kerult nem a karacsonyi ajandekra. Speciel en ellenzem ezt az iskolaban karacsonyosdit. Ez csaladi unnep.
2009. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúú,de jó,hogy már nem járok suliba...,ezt annyira erőltettnek tartottam mindig!Pedig már 13 éve..,és még mindig van ennek hagyománya?!

Vegyél neki egy pár könyökvédőt v. bukósisakot!:)

2009. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz neki fingerboardot. Nem tudom, hogy konkrétan mennyibe kerül de a gördeszkás boltokban lehet kapni.


[link]

2009. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

most nálunk is ez megy de én élvezem :)

Én pl vettem egy jópofa vonatos pólót, mert a kihúzottam dolgozik a Gyerekvasúton... vehetnél valami ilyesmit

2009. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!