Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitsen már egy tapasztalt...

Segitsen már egy tapasztalt anyuka, mi ez? Köhögés

Figyelt kérdés
3 évesem aug közepén elkezdett köhögni,kapott egy adag antibiotikumot,beszedte,elmult,voltunk kontrollon,orvos azt mondta rendben van.Rá egy hétre visszajött a köhögés,aztan megint elmult magatol,megint visszajött adtam neki szirupot,megint elmult,ezt jatszuk 2 hónapja. 2 hete megint visszajött elvittem orvoshoz,megint antibiotikum,elmúlt,orvos azt mondta minden rendben. Most megint köhög... Mi ez már??? Nem akarok töb antibiotikumot egyelőre...? Ma hajnalban kezdődött a köhögés,most elég durva,száraz,olyan irritált. Nme tudom ma el vigyem e orvosoz,vagy várjak holnapi.? Mit tegyek? :-( Lehet allergia is? Láza szinte seoha nem volt a 2 hónap alatt,semmi mas tunet,max egy kis vizes orrfolyás
2012. okt. 9. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kicsit off leszek,bocsi: kedves utolsó válaszoló,nálunk ugyan ez a probléma,ami már több,mint 2 éve tart,a köhögés,erőltetésre,nálunk a kisfiamnak asztmatikus hörghurutja van,pulmonológus állapította meg,aztán volt mindenféle allergiavizsgálat,ami mind negatív lett,tehát mégnem asztma,az a tipikus,mert náthásan fulladt eddig csak még be,viszont asztmásoknak való gyógyszert kap,most ráállították egyre,ami úgy tűnik jó,azt kell szednie minden este,még nem fulladt be azóta,pedig volt már beteg 2x is.Kap Ventolint,ez eseti,tehát csak ha köhög,van inhalálója,beroduallal kell inhalálni+sóoldat..ezeket kapja + minden este Eonic,ez egy rágótabi.Kapunk emelt családit is emiatt,én is csak azt vettem észre hogy futás után köhög+sípolt,aztán jött az ovi,betegségek,fulladás,ezért jártunk utána.

Bocsi hogy ilyen hosszú voltam,kedves kérdező,a hirtelen süllyedő mellkas már nem jó jel(kisfiam ilyenkor már nehezen veszi a levegőt),én utánanéznék,pulmonológusnál,allergológusnál mindenképp!!

2012. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is, a hirtelen süllyedő mellkas mára már nem áll fent,már nem is olyan erőltetetten szarazon köhög,hanem csak neha neha az is olyan hurutos. Mára sokkal jobb a helyzet szerencsére,nem tudom mi lehet ez,viszont tegnap este aztan vegul beadtam neki az antibiotikumot,hat nem vagyok meggyőződve róla hogy jol tettem,de remelem nem csinalok vele nagyon rosszat,meg azt is hogy mostmar egy darabig nem fog kelleni.
2012. okt. 10. 11:50
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,ha beadtad neki az antibogyót,azt akkor add 5 napig mindenképp,nem szabad abbahagyni idő előtt,akkor sem ha már jobban van! Aztán pedig valami probiotikumot adj neki,az antibogyó abbahagyása után! jobbulást!
2012. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom,igen,kap probiot is. Köszi
2012. okt. 11. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!