Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minél több ilyet tapasztalt...

Minél több ilyet tapasztalt nőci írjon. Ha bárki bármit tud segítsen. TSH hormon több mint kéne egy tizeddel nagy a baj? Babát szeretnénk

Figyelt kérdés
A labor vizsgálat eredménye szerint pajzsmirigy túlműködés van:( Így szedjem a clostylt vagy fölös? 4 hónapja próbálkozunk most derült ki a gond tudom h befolyásoló tényező mit tegyek? szedjem vagy ne?kérelk aki tud vmit írjon
2009. ápr. 15. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tsh emelkedett, akkor az pajzsmirigy alulműködésre utal. Ha alacsony, akkor van túltermelés. Nekem a referencia 5,5 a mértékegységre nem emlékszem, és nekem 5.7 lett. Sajnos ez alulműködés. Kaptam hormonpótlást, mert a tsh-nak 1-2 között kell lenni a sikeres terhességhez. Azt olvastam a kezeletlen pajzsmirigy vetélést vagy a fogyatékosság kockázatát növeli. Nem kell megijedni, ez kezelhető, a hormonoktól se félj, mert csak azt a hormont pótolják, amit a pm-ed nem termel meg.
2009. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a másik kérdésre nem válaszoltam, bocsi. Én belevágam ilyen eredményekkel a stimulációba, igaz nem clostival, de sikertelen lett. Ha a véleményemre vagy kiváncsi, akkor előbb tedd rendbe a pm-edet.
2009. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valóban alulműködés. Emiatt erőlködik a pm, ami miatt pedig magasabb lesz a tsh. Nekem a referenciaérték 4,6 a maximum, nekem 5,7 lett, ekkor még nem kaptam rá gyógyszert. HIBA VOLT!! Megfogant spontán a babánk, de 8 hetesen nem fejlődött tovább, és műszeresen kellett befejezni a terhességet.

Szerintem, ne szedd a clostit, míg be nem lövi a belgyógyász a gyógyszeradagodat. Ez akár egy hónap alatt is meglehet, addig ne pazarold el a clostis hónapjaidat. És védekezzetek addig, nehogy úgy járj, mint én!

Meddőségi szakember tanácsát is kikértem a vetélésem után, és ő mondta, hogy a meddőségi intézetekben 2 alatti tsh-ra törekednek, utána stimulálnak csak.

2009. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!