Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor először "odaadtad" nagyszülőknek egy-két hétre? Hogy viselte? És te (ti)?

Figyelt kérdés
2 és fél éves a kislányunk, és most menne a nagyiékhoz először 1-2 hétre, de sajna elég messze laknak. Nagyon féltem is, és nagyon hiányozna. Ti elengednétek?
2012. máj. 31. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2 éves korától alszik a mamáéknál egyedül. Először csak egy hétvégét próbáltunk ki, ha bármi gond lett volna, a férjem ment volna érte. Szerencsére nem laknak messze (25 km). De semmi gond nem volt, és nincs is. Most is a mamáéknál van már múlthét péntek óta. Én már ma megyek ki, és vasárnap hozzuk haza. Apa az csak holnap jön a mamáékhoz. Én hétfőn kimentem hozzá, egész nap rajtam lógott, de nem sírt amikor este eljöttem.Már 3 éves. Mi nehezen viseljük a férjemmel. Még az első 2-3 nap az jó, de utána iszonyatosan hiányzik:-)
2012. jún. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
06.23-as vagyok. Ez most nálunk is "kényszer megoldás", egyébként csak úgy 4-6 napot szokott kint lenni. DE teljesen megbízom anyukámékban, imádják a kicsit, ős is őket. Így teljesen nyugodt vagyok.
2012. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy-két hét az nagyon hosszú Anya nélkül egy kisgyereknek. Csak akkor adnám ilyen hosszú időre, ha ő kéri. Szerintem ez kb második osztály körül jön el.
2012. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha kényszer megoldás..akkor nincs mit tenni:-(

de nem tudnak ők feljönni??

Nálunk fel sem merül ez a kérdés,mert 1évben vagy 5ször találkoznak és nem igen ismerik a szokásaikat...ill nincsenek hozzászokva a gyerekekhez.2van 2 és 4évesek...egy hisztinél...mondjuk a 3.napnál biztos már sok lenne nekik.

(Párom szüleiről beszélek 60körüliek,és mikor lementem a 2 gyerekkel úgy hogy mindent én csináltam a kici körül a 3.napon már látszott rajtuk hogy sok ez nekik,elég volt....)Így nekem ennyivel könnyebb...A másik nagyi itt lakik Pesten 2 villamosnyira,együtt laktunk idén költöztünk el,így ő sokat át tud ugrani,és nem is vágynak át a gyerekek,ha mégis szükség lenne akár egy hetes vigyázásra szerencsére itt tud aludni....

2012. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2.5 éves a fiam. Rengeteget voltunk anyukáméknál pici kora óta. Ott is aludt 1-2 napokra. Most egy hétig volt ott. Imádta. Ott ő a központ, mamáék kényeztetik szeretik. Mikor haza akartuk hozni, poénból megkérdeztem, hogy akarsz még maradni? Maradt volna. Persze elhoztuk. Minket is imád, kiegyensúlyozott, nyugodt kisfiú, de tök jó, hogy a szüleimnél is ennyire szeret lenni.
2012. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Anyukám közel lakik hozzánk, sokat vagyunk nála, néha ott is alszanak, vagy anyukám fekteti őket nálunk (ha mi elmegyünk este).

Tavasszal elmentek 5 napra "nyaralni" Balatonhoz (papa, mama és a 3,5 és 1,5 éves gyerek). Egyáltalán nem hiányoztunk nekik... :) Mindig volt mit csinálni, el voltak foglalva rendesen...

Mi is jól viseltük, Barcelonába mentünk bánatunkban ;)

2012. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!