Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak holnap az óvónénin...

Mit mondjak holnap az óvónéninek? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés

Ma délben mikor mentem a lányomért, láttam, hogy a kinti ruhája érintetlen, pont úgy van, ahogy reggel ott hagytam! Furcsálltam is hogy a többieké szárad, de gondoltam csak a csoport nagyobbik felét vitték ki (vegyes csoport, szokott ilyen lenni).

Mikor kérdeztem a gyerektől, hogy nem voltatok kinn, a válasz, de a többiek voltak, de én nem mentem a wc-ben játszottam. Mondom mi?????

Hát ő elbújt a wc-ben és ott játszott, míg a többiek kinn voltak.

A probléma csak az, hogy nem hiányolta senki 2 órán keresztül. Én kérdeztem Tőle, hogy mit szólt az óvónéni, mikor megtalált, de azt mondta,hogy semmit, mert nem vette észre! :(


Nyilván tudom, hogy nem helyes amit a gyerek tett és komolyabban el fogok vele beszélgetni, miután beszéltem az óvónénivel, de basszus, ez hihetetlen, hogy 2 órán keresztül 3 embernek sem tűnt fel, hogy nincs ott a gyerek, és az öltözőben a polcon vannak a kinti ruhái,míg az összes többi kinn van! Így hagyjam egy oktatási intézményben a gyerekemet?


2012. jan. 17. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beszéltél az óvónővel?
2012. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A lányom ma reggelre belázasodott, most is 39 fokos lázzal fekszik az ágyban! :( Így persze az oviba sem tudtam elmenni, telfonon csak a gazdasági irodát lehet hívni.

Úgyhogy ha apa hazaér időben akkor bemegyek, ha nem hát marad jövőhétre, aminek nem nagyon örülnék! :(

2012. jan. 18. 10:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom,azért írd meg,h mi volt.
2012. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Tudtál intézni valamit? Meggyógyult a lánykád?
2012. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!