Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a vélemenyetek az olcsobb...

Mi a vélemenyetek az olcsobb gyerekülésekről, autósülésekről?

Figyelt kérdés

most szeretnenk venni 9-36kg sulyhataros ulet,de nincs ra 50-100ezer ft unk...egyenlore az a velemenyem,hogy a 10-20ezer ft os is jo,ha jol van bekotve illetve ha nem lenne biztonsagos akkor nem arulnak a boltokban..semmikep nem tescogazdasagosra gondolok....pierrecardin,toprider,nania,bertoli,babydesign ilyesmi


ti hogy vélekedtek? csak tesztgyoztes draga ulesbe ultetitek a gyerkocot?



2011. nov. 22. 06:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

megneztem nania imax,de a tobbi naniat honnan tudjuk hogy leteszteltek e,illetve pc,babydesign,espiro...ezek sehol nincsenek hogy nem ajanlott,


most mindenkep kenyelem szerint valasztunk,es ugye itt is all az hogy egy 100 ezres ulessel semmit nem er az ember egy 20eves suzukiba bekotve,

2011. nov. 22. 10:05
 12/19 anonim ***** válasza:
[link] ez mondjuk 1 jo ules, es az ara is jo.
2011. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem egészen értek egyet, mert ha tényleg innen-onnan védve van tökéletesen a gyerek, sokkal többet ér egy jó minőségű ülés, mint egy Nania.

Ettől függetlenül Naniánk van, de hozzáteszem, nem Suzukiba bekötve. ;) De le fogjuk cserélni.

Az, hogy nem vett részt teszten, nem egyenlő azzal, hogy sz*r, bár sokan így gondolják. Tény, hogy nincs róla információnk, de én pl. hordozónak olyat vettem, ami nem volt teszten, de a kialakítása teljesen megegyezik a Maxi cosi-éval. Lehet, hogy nem olyan erős anyagokból volt, de kompromisszumot kerestem.

2011. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem vennék, ez az egyik dolog, amin nem spóroltunk
2011. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

előző

a 9-36 kg-os kategória elehető legrosszab választás, túl nagy a tól-ig

2011. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem vennék olcsót, a 9-36kg súlyhatárt pedig alapból meg sem néztem, mert nem ajánlotta senki. Úgyhogy nekünk egy römer 9-18kg ülésünk van.
2011. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cipőn és autósülésen nem spórolok. Recaro-t kapott.
2011. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi egy isofix-es Nania-t vettünk. Nem volt olcsó. Az adac teszten nagyon jó eredményt ért el, a gyereknek kényelmes szóval szerintem jól választottunk.

Egyébként teljes mértékben egyet értek azzal, hogy egy "papírautóban" nem feltétlen a gyerekülés a döntő egy karambolnál.

Hiába van 100ezres ülés egy olyan kocsiban aminek a töréstesztje rossz vagy akár a gumik állapota katasztrófa. Szerintem az emberek többsége amikor autót vagy gumikat vesz nem nézi meg ugyanígy az adac teszteket, pedig ilyen alapon azt kellene. Amit 100%-ig megértek mert nem 2 Ft-ról beszélünk és sokszor nem engedhetjük meg magunknak azt ami drágább, jobb, biztonságosabb.

Szóval szerintem elég kétélű a gyerekülés kérdés.

Én a helyedben megvenném azt amire per pillanat futja, utána ha tehetem lecserélném egy drágábbra. Az olcsóbb üléseknek is kötelező átmenni egy alap teszten, utána ha van rá pénzük teszteltetik a németekkel.

2011. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
na ma megvettük a nania imaxot, elég meggyőző a felépítése, tartása, kialakítása, na és a kényelme is :)
2011. nov. 22. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!