Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a vélemenyetek az olcsobb...

Mi a vélemenyetek az olcsobb gyerekülésekről, autósülésekről?

Figyelt kérdés

most szeretnenk venni 9-36kg sulyhataros ulet,de nincs ra 50-100ezer ft unk...egyenlore az a velemenyem,hogy a 10-20ezer ft os is jo,ha jol van bekotve illetve ha nem lenne biztonsagos akkor nem arulnak a boltokban..semmikep nem tescogazdasagosra gondolok....pierrecardin,toprider,nania,bertoli,babydesign ilyesmi


ti hogy vélekedtek? csak tesztgyoztes draga ulesbe ultetitek a gyerkocot?



2011. nov. 22. 06:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen én csak jó eredményt elértbe ültetném.Én römer kinget vettem.

Mielött bárki azt mondaná gazdagok vagyunk elmomdom hogy nem .Minimálbérből és gyesből gazdálkottam ki 10 hónap alatt.

2011. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy inkább megveszem a drágábbat. Mondjuk szerencsénk volt, mert apukám állta a 2/3-át. De amúgy is megvettük volna, 60.000 Ft volt (BeSafe), azt meg ki tudtuk volna gazdálkodni.
2011. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem vennék olcsót. Főleg nem nania-t
2011. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én nem tesztgyőztes, de még csak nem is teszten résztvevő ülésbe ültettem a gyerekem.

Nekem kicsit szubjektív ez a német autóklubos teszt... Csak az van rajta, amit ők "akarnak" vizsgálni.

Nekünk pedig egy olasz ülésünk van, amit a gyártó a saját gyárában tesztel, amiről videó is van a honlapján, és igen meggyőző. Szerintem ez az ülés is van olyan jó, mint a teszten szereplő ülések, csak nincs rajta az a plusz 10-20 ezer ft amit a teszt részvétel jelent...

Viszont nem is vennék nania és társai tescoban és pennyben forgalmazott üléseket...

A mienk egyébként Bellelli márkájú, és igaz 9-18 kg-os, de ez 36 ezer ft volt.

2011. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mi is osszesporoltunk 1 minosegire, viszont tavaly a nania kidobott 1 ulest, ami jo aron van es meg az adac szerint sem gagyi.
2011. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Először drágát vettünk 9-18 kilós chiccot. Másodszor már olcsóbbat, 9-36 kilós BébéGot (pierre cardin-féleség). Néha elgondolkodom, hogy nem kellett volna másodikra is drágábbat venni, de végül nincs semmi baj ezzel sem, remélem nem is lesz. Első 40ezer volt, ez meg 13 ezer.
2011. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hordozó középkategória volt (Maxi cosi b márkája), második (0-18-ig) olcsó, Nania. Muszáj volt most cserélnünk, nem tudtunk most nagy kiadásokba verni magunkat.

Ha összeszedtük magunkat, lecseréljük egy jobbra.

2011. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
melyik a jo nania???
2011. nov. 22. 09:53
 9/19 A kérdező kommentje:
ja a bellellit neztem en is 24 azthiszem..sztm amugy mindet tesztelik a gyartas soran
2011. nov. 22. 09:57
 10/19 anonim ***** válasza:
[link] a 9-36 kilosok kozott is van 1 es a 15-36 kozott is, de aki el tudja olvasni ezeket a hangya betuket, annak nagyon jo szeme van, vmi sp a vege es max, ennyit kibongesztem, a tobbi sajna nem megy :)
2011. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!