Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Storchenmü...

Mi a véleményetek a Storchenmühle gyerekülésekről?

Figyelt kérdés
Lányunk 10 hónapos és 9,6 kiló. Szeretnénk neki végre autósülést venni, de tanácstalanok vagyunk. A Storchenmühle Starlight Sp 9-36 kg-ig autósülést néztük ki neki, de érdekelne egy-két vélemény az üléssel kapcsolatban. Továbbá azt sem igazán tudjuk eldönteni, hogy 9-36 kg-ig vegyünk, vagy 9-18 kg-ig. Valamint ISOFIX-el vagy anélkül.
2010. márc. 3. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Az STM ülések nagyon jók,végül is a Recaro olcsóbb változata.Én nem vagyok "átfogó kategória" párti(de a szakemberek is azt mondják,hogy ha megoldható(bírja a pénztárcátok)akkor ne),és ha jól tudom,a 9-36-ból nincs is Isofixes.
2010. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!