Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi gyerekülésekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 11. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a brevi-s a tuti. :)
2011. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindenképpen a Brevi a legjobb, de a legdrágább is. Ha van rá pénzetek, akkor én azt választanám.

Amúgy a Fisher Price, a Ferrari és a Nania ugyanaz. Mi Nania-t vettünk, mert nem volt pénzük drágábbra, de végül is nem bántam, jó kis ülés. Amúgy az ADAC teszten közepest kapott, az teljesen oké. Szerintem. (Mellesleg a Maxi Cosi és a Peg Peg Perego ülés is azt kapott, és kétszer annyiba kerülnek....)

2011. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Brevit venném! Biztos, hogy jobb és biztonságosabb, kényelmesebb, mint a másik kettő.
2011. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Még 1 mondat.

Azért a Maxi Cosi mérföldekkel jobb, mint a Nania!!!!!

2011. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Ferrari-s meg a Fisher Price-os jobban bejön (dupla héjszerkezet, kitűnő oldalvédelem), mint a Brevi, árban is kedvezőbbek, design-juk is jobb, és mintha a fej oldalvédelme jobb lenne ennél a kettőnél (nekem nagyobbnak tűnik a fej oldalsó része ezeknél, bár nem láttam még élőben). A kettő közül pedig inkább a Ferrari-s tetszik jobban, a design-ja miatt, hiszen ha mindkettő ugyanazt tudja, és 4 éven keresztül kell nézni, akkor inkább jól is nézzen ki. :D
2011. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mindegyik gagyi. Mi is nemrég vettünk autós ülést. Én is kinéztem a neten pont a Brendonban, aztán élőben jött a nagy csalódás, iszonyat gagyi kivitelezés mindegyik. Talán még a Brevi, de az se igazi.

Mi Maxi Cosi Priori-t vettünk, úgy gondoltuk inkább normálisa veszünk, hisz sokáig használja. Az Elefáni bababoltban találtunk rá 44ezer volt. De pl. pont ,ma voltunk ott sportbabakocsiért és ugyanaz a Maxi Cosi most akciósan 36ezer. Ezerszer jobb és biztonságosabb mint a belinkeltek.

2011. jún. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit jelent az, hogy több fokozatba dönthető, mert ha nem vízszintesig, akkor ne is foglalkozz velük, mert amíg a babák kicsik nem egészséges a gerincének, hogy 20-30 percnél többet töltsenek félig ülő helyzetbe

Ha tudsz, tegyél hozzá még egy kicsit és vegyél egy Besafe izi Sleepet.

2011. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Fischer Price ill. a Ferrari szerintem is gagyi. Tudom, hogy nem mindenkinek van rá pénze, de én a Maxi Cosi és a Römer King között vacilláltam. Végül az utóbbi lett és lehet, hogy nem olyan vagány, mint ezek az ülések, de ez nem is fontos a számomra.

Egyébként mennyi idős a gyerek?

(17:04-es: a bébihordozóban sem fekszik vízszintesen a baba, ezeket az üléseket pedig azért 0-18hónapos korig árulják, mert egész kicsiknek is jók)

2011. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A BeSafe izi Sleep vízszintesig dönthető!!
2011. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az lehet, de az csak 0-13 kg-ig használható. Valószínűleg a kérdező azért keres gyerekülést, mert a babája kinőtte a hordozót, a BeSafe izi Sleep pedig "csak" hordozó (a menetiránynak háttal kell bekötni).
2011. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!