Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a besafe x1...

Mi a véleményetek a besafe x1 vagy x3 autósülésekről?

Figyelt kérdés

ez volt a legkényelmesebb a babámnak, nagyon tutinak néz ki, van tapasztalat?azt tudom, hoyg az adac teszten jó minősítése van.

az x3 az nem nagyon jött be a nagy fejvédő miatt, elég zavaró lehet, de az x1 tökéletes lenne.

Milyen ülés?hoyg szuperál?

negatív tapasztalat van vele?Mi az?

a dönthetősége mennyire jó?


2010. júl. 7. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk X1-es van, januárban vettük, akkor volt a lányom 10 hós és 9 kiló, kinőtte a hordozót hosszra.

4 állása van, jól dönthető eddig nincs negatív tapasztalat.

A mienk fekete, ezüst szegéllyel, jó minőségű a huzata.

A betéteket ill az övnél párnát már mostam ki.

2010. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hol a legolcsóbb?49 990 amit én találtam...ettől olcsóbban nincs?használtan nem vennék, de nem is találtam teszen, vaterán
2010. júl. 7. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Használtan nem nagyon találsz, én is néztem. mi X3-at vettünk, a kislányom nagyon szereti, mi is. A töréstesztje kiváló. Könnyű bekötni, 4 állásban dönthető, kényelmes és jól is néz ki.

Az X3-nak megerősített a fejrésznél a védelem, azért keményebb, mint az X1-nek, ez már a legújabb fejlesztés. Nem kénylemetlen neki egyáltalán. Ha megnézel másik ilyen kategóriás ülést, ott is kemény a fejrész oldalt, hogy oldalirányú ütközésnél jobban védjen.

5 ezerrel volt drágább, mint az X1-es, úgy döntöttünk, az már nem oszt, nem szoroz, ezt vettük. Negatív tapasztalatom eddig nincsen az üléssel.

8 hós korától használjuk, igaz 7 hónaposan magától ült már a lányom.

Valahol találtam a neten 50 ezerésrt X-ast mostanában (mi 55-ért vettük bő 2 hónapja), de már nem tudom hol. Én ajánlani tudom.

2010. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első

a ienk is 49900 volt, még januárban, nem volt olcsóbb.

nemm isofixes, az még drágább

2010. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!