Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi-Cosi Tobi vagy Besafe...

Maxi-Cosi Tobi vagy Besafe iZi Comfort X3 (9-18 kg)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudok dönteni a két ülés között, melyiket vegyem meg. Az eladó szerint a Besafe majdnem ugyanaz mint a Tobi, annyival jobb is hogy magasabbra állítható, jobban kilát a gyerek belőle. Ti melyiket választanátok?
2011. aug. 31. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Tobi van, szerintem elég magas, jól kilát a lányom belőle (1 éves, 73 cm). MI azért ezt választottuk, mert jók voltak a töréstesztjei. A másikat nem ismerem.
2011. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia mind a kettő ugyanolyan jól szerepelt a törésteszteken. Igazából szerintem mindegy. Nekünk Besafe van, azért választottuk mert picit szélesebb, mint a Tobi. Nagy termetű a kislányunk.
2011. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ebben nem fogsz tudni igazságot tenni (mindkettő nagyon jó), talán csak úgy, ha belepróbálod mindkét ülésbe a babát, és az alapján döntesz. Mi látatlanban vettünk Maxi Cosi Tobi-t, és imádja a kislányunk. Jó magasan ül benne, jól kilát, mindehhez még nagyon-nagyon kényelmes is.

Tuladjonképpen bármelyiket választod, jól jársz vele. :-)

2011. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A harmadik válaszoló fején találta a szöget, tényleg nem tudok igazságot tenni...azt én is észrevettem, hogy a besafe talán szélesebb, télen ruhában talán jobban elfér majd benne.
2011. aug. 31. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Besafe van, én is azért választottam, mert szélesebb, így is overálba úgy kell belepasszírozni a gyereket! De próbáld bele mindkettőbe, mindkettőt kösd be a kocsiba, nekem a besafe szimpatikusabb volt. Azóta is nagyon meg vagyok vele elégedve! Már több, mint 2 éve használjuk.
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Besafe van, mert a Tobiba a kistermetű kisfiam 8 hónaposan is passzos volt. Kétlem, hogy 2-3 évesen is belefért volna :(.
2011. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Maxi cos priori xp.


Én is a fenti kettő között vaciláltam, de aztán mikor bele tettem a gyereket , a tobi szűk, a besafe szélesebb volt, de nem tetszett a színe:) akkor ajánlotta az eladó a priori xp-t! Nagyon szuper, mert még 3 évesen is elfér benne overálban a gyerek, nincs fejpárnája, nem izzad bele! Nagyon szép színű huzatokkal lehet kapni, amit heti szinten mosok mert nem bírja az autózást, meg eszik iszik az ülésben mindig összehánnya:$ de bevásárolni vinnem kell magammal, mert nincs kire

hagyni.

És nagyon masszívan be lehet kötni a többihez képest!

2011. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk maxi cosi tobi van a kicsinek, imádja, a kocsiba szuperül lehet bekötni, olyan stabilan áll mintha be lenne betonozva. Kíváncsiságból beleültettem a 3 éves 16kg-os 102cm nagylányomat és még neki is simán jó.
2011. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
BeSafe!
2011. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap elmentünk, bepróbáltuk mindkettőt az autóba, belekötöttük a gyereket is és végül hosszas vívódás után (mert kezdetben a Römer King Plus vs. Maxi Cosi Tobi vs. Besafe között töprengtünk) végül a Besafe-t választottuk. Oka:

1. a Besafe szinte az ablakig emelhető volt, onnan látott ki a legjobban

2. bár a pénz nem számított mégis úgy gondoltuk hogy a Tobi nem tud annyival többet amennyivel többe kerül

3. szélesebb volt az ülésrésze mint a Tobinak

A Römert hamar elvetettük, csak a kocsiajtót nézte benne a gyerek.

Köszönöm a hasznos válaszokat, sokat segítettetek!

2011. szept. 1. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!