Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besafe izi comfort x1 vagy x3...

Besafe izi comfort x1 vagy x3 (9-18 kg)?

Figyelt kérdés

Segítsetek a választásban!

Azt tudom, hogy az x1-nek puha a fejvédő, az x3-nak merev. Biztonsági szempontból ezért gondolom jobb az x3.

Viszont úgy olvastam, hogy az x1 4 fokozatban dönthető, az x3 pedig csak 3 fokozatban. Ezért meg az x1 szimpatikusabb, mert jobban dönthető.

Ha valaki látta élőben mindkettőt, légyszi segítsen nekem!


2011. márc. 30. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettőt egymás mellett nem láttam, de nekünk x3 van, és teljesen elég a 3 fokozat. Nagyon sokat utazunk, sokszor és hosszú távon, a kislányom pedig jókat szokott aludni benne :) Igaz, ő akkor is aludt már benne, amikor nem volt ledöntve, de amikor elindulunk hosszú útra, és hátradöntöm neki, akkor egyből elkezd pilledni, és pár perc múlva alszik :)))
2011. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az X3 az X1 továbbfejlesztett változata (elvileg jobb). Valóban a fejvédő az egyik különbség. A másik, hogy a X3-nak a biztonsági öve mágneses, ki tudod tenni oldalra, nem ül rá a gyerkőc. Valamint a biztonsági öve azt hiszem több fokozatban állítható. Az ülés szerkezetében nincs különbség, biztonsági szempontból nem változott. De én ahogy nézegettem kb árban is 5000Ft különbség van közöttük. (én is jövő héten akarok venni)
2011. márc. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk még X1-es van, de a 4 fokozatú dönthetőséget nem igazán használtuk ki.

Ha most vennék, akkor egyértelmű, hogy a továbbfejlesztett X3-at venném, bőven elég a 3 fokozat.

2011. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor x3 lesz! :)
2011. márc. 31. 11:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megvettük, nagyon szuper!!!! :)))
2011. ápr. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!