Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besafe Izi Comfort 9-18 kg-ig...

Besafe Izi Comfort 9-18 kg-ig autósülést hol lehet kapni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Esetleg használ valaki ilyet? Meg vagy vele elégedve? Mennyibe került és hol vetted?
2010. jún. 3. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a Minimanóban vettük Budapesten. Én nagyon szeretem, könnyű bekötni, nagyon jó a töréstesztje. A lányom 7 és fél hónapos, pár napja kezdtük el használni, meg akartuk várni, hogy magától fel tudjon ülni.

[link]

2010. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, Elefániban vettük (Bp-en) 50 ezer volt, az egyik legbiztonságosabb ülés, ez még az X1-es.

Az újabb X3-as 5 ezerrel drágább, de akkor még nem volt, most jelent meg.

[link]

2010. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, X3-ast vettünk, ez az X1 továbbfejlesztett változata.
2010. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző

10 hósan vettü, akkor nőtte ki a hordozót, bár már 6 hósan felült.

2010. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ilyen van, én csak pozitív tapasztalatról tudok beszámolni :)

Nagyon szeretem, sokáig nézelődtem, míg végül emelett döntöttünk, azért, mert nagyon jók a teszteredményei, biztonságos, kényelmes, skandináv termék (ez nekem már garanciát jelentett a minőségre), és még szép is.

Kb. 10 hónapja használjuk, a kislányom nagyon szeret benne utazni, nem is izzadt bele nyáron sem, eddig még csak a szűkítő betétet mostam, semmi baja nem lett.


Mi is debreceniek vagyunk, elmentünk a babycenterbe kipróbálni (ez fontos mielőtt ülést vesztek), hogy milyen a gyereknek, mennyire kényesmes, stb. és én az interneten rendeltem meg, mert így még postaköltséggel együtt is olcsóbb volt, mint a boltban.

És a boltban nem is volt belőle színválaszték sem.


Itt tudod megrendelni:

[link]

2010. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!
2010. jún. 3. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!