Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékkonyha csak kislányoknak?

Játékkonyha csak kislányoknak?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2,5 éves, imád főzni,folyton főz valamit,van egy kis tál ami csak az övé és minidg a játékait kavargatja benni, de utánna mindig fel karja raknia főzőlapra, de nem szoktam engedni neki aztán persze megy a sírás.Tudom, hogy a játékkonyha olyan lányos játék, de miért baj az ha a kisfiúk is szertnek ilyet játszani, végül is ez mégsem babázás( bár szerintem az sem tragédia azért).Végül is azt akartam ezzel az egésszel ,hogy nagyon fura lenne ha mondjuk minikonyhát hozna neki a Jézuska?
2011. okt. 28. 08:26
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ez de jó.. Úgy látom nem csak nekem jutott eszembe beírni ezt a kérdést :) Most akarok kisfiamnak konyhát venni, mert állandóan főz... mutattam neki képet.. hogy vagy elektromos kismotort vagy konyhát kap.. de "tonyha" kell neki :) Ha ez teszi boldoggá, akkor legyen!
2014. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!