Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékkonyha csak kislányoknak?

Játékkonyha csak kislányoknak?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2,5 éves, imád főzni,folyton főz valamit,van egy kis tál ami csak az övé és minidg a játékait kavargatja benni, de utánna mindig fel karja raknia főzőlapra, de nem szoktam engedni neki aztán persze megy a sírás.Tudom, hogy a játékkonyha olyan lányos játék, de miért baj az ha a kisfiúk is szertnek ilyet játszani, végül is ez mégsem babázás( bár szerintem az sem tragédia azért).Végül is azt akartam ezzel az egésszel ,hogy nagyon fura lenne ha mondjuk minikonyhát hozna neki a Jézuska?
2011. okt. 28. 08:26
1 2 3
 1/21 Antimod ***** válasza:
100%
Miért ne? Legfeljebb szakács lesz belőle és egyszer lefőz majd téged is! :) Ha pedig "kinövi" a főzőcskét, még egész jó áron eladható a cucc.
2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már játékboltban kék konyhát, tehát gondolnak fiúkra is.

Miért lenne csak lányos a főzőcskézés. Lányom az oviban mindig a Mátékával főz, meg babáznak is. Már most papást-mamást játszanak és a kisfiú is főz, sőt pelenkáz. Persze ezt a lányom mesélte, de pl. egyik reggel láttam is, hogy kisfiú a játékkonyhában ügyködött.


A mi konyhánk egyébként piros és szerintem azt is simán lehet fiúnak. Ha annyira szeret, egyáltalán nem gond.


Meg egyébként is, majdnem minden mesterszakács férfi nem? :)

2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne vehetnél neki, ha neki ez okozna örömöt? Nem csak cukirózsaszín konyhák vannak forgalomba, én például láttam olyan képet is (reklámfotó) ahol egy kisfiú és egy kislány együtt főzött:D Nekünk is konyhát hoz a Jézuska:D
2011. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem neki. Igaz, csak használtan, de tökéletes. Nem játszik vele minden nap, de azért elő-előkerül.
2011. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek, örülök,hogy nem csak én gondolom úgy,hogy a fiúk is játszhatnak főzőcskézős játékot.Úgyhogy megbeszélem a Jézuskával,hogy hozhatja azt a konyhát:).
2011. okt. 28. 08:41
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért, kisautó csak kisfiúknak??


a 2,5 éves lányom egész nap különféle autókkal játszik, vagy kockákből lézerkardot épít:-)))))

2011. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonyra gyerekkonyhát hozott a Jézuska a fiaimnak :)

Igaz, nekünk a párom csinálta, mert asztalos. Ugyanolyan anyagból van, mint az igazi konyhánk.

Nagyon tetszett a fiúknak, szívesen játszanak "benne".

De ha átmegyünk az unokatesókhoz, ott is mindig a kiskonyha az első, igaz nekik egy hiper-szuper elemes van.

2011. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem csak kislányok játszanak főzőcskéset! Az oviban a fiúk is odamennek a tűzhelyhez főzni! Nyugodtan vehetsz neki!
2011. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is filózok ezen, három és fél éves lesz a fiam karácsonykor. Sokszor "főz" nekem mindenféle sütit, pizzát, kávét, de ugye csak a levegőt tudja használni. Úgy sajnálom szegényt. Szóval gondoltam rá én is, hogy ha nem is komplett konyhát (mert el sem férne), de néhány eszközt kaphatna.
2011. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Lehet kapni olyan főzőcskésőz csomagot, hogy van benne egy nagyon mini gáztűzhely főzőlap, amit letesz és rá tudja tenni a különböző edényeket, és akkor tényleg tud "Főzni" és nem foglal el sok helyet sem. Mi ezt a fajta szettet egy cipősdobozban tartjuk és van, hogy visszük a dédihez is játszani.

2011. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!