Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hosszabb mesét ismertek...

Milyen hosszabb mesét ismertek kislányoknak? ( 2-3 éves) Olyan stílusút, mint a fiúknak pl. a Verdák.

Figyelt kérdés
Viszonylag kevés mesét néz ( Elmo, Bogyó-Babóca, Mirrmurr, Kisvakond) és azt sem túl gyakran (inkább játszik és olvas, vagy egész nap játszin vagyunk, csak aludni jár haza) viszont úgy érzem, most már nagyobb lélegzetvételű dolgok is lekötnék.
2011. szept. 7. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Micimackó, Lolamesék, Shrek, Mézengúz, Hetedik testvér, Barbie mesék - csak néhányat soroltam a lányom gyűjteményéből :)

De ő lány létére imádja a Verdákat, a Toy Storyt, az Így neveld a sárkányodat, a Madagaszkárt, és az Őslányek országa meséket is.

Vele voltunk már moziban is, Toy Storyt, Aranyhajat, Riot, Hupikék Törpikéket néztük meg.

2011. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alinaaa ***** válasza:

A fiam sokáig a Volt-ot nézte. Szerintem nagyon jó, én is szeretem, majdnem annyira, mint a Verdát:)

[link]


Fúú, nagyon jó mese. Naponta ment, csak azt nézhettük, fiam van ,de szerintem lányoknak is jó.:)

2011. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alinaaa ***** válasza:
És ezt végig bírta nézni, míg a fent említetteket nem:) De ez is gyerekfüggő:)
2011. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 évesen Toy Story, Szörny Rt. volt a menő, most 2,5 éves a lányom, nagy kedvenc Hamupipőke, ha sétàlunk, mindig talál egy botot, és varázsol, Abrakada dabra csiribi csiribá búúú:). Hófehérke, utánnozza a törpéket mikor mosakodnak. Csipkerózsika! Szépség és a szörnyeteg. Eperke!
2011. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:) nagyon jó ötleteket kaptam. és várok még továbbiakat!

a Hófehérke tuti tetszeni fog neki, nem is tudom, hogy nem jutott eszembe? :)

2011. szept. 7. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 girls 1 cup!
2011. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én két éves kislányom a Vuk-kot imádja!Már hetek óta kéri minden nap:-DDDD
2011. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom és imádja a Macskaarisztokratákat.

Az előbb értünk haza és már kérte, hogy rakjam be a cicás mesét.

2011. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az Aranyhaj volt nagy kedvenc, meg a Csingiling. Szerette még (és az szerintem is nagyon klassz mese) a Sammy nagy kalandját, de az nem kifejezetten lányos, de nem is fiús. 101 kiskutya, macskarisztokraták, szörny rt. szintén nyerő volt.

Na meg az összes hercegnős cucc: csipkerózsika, hamupipőke, hófehérke, szépség és a szörnyeteg, ariel a kis hableány. ezektől én rosszul vagyok, de ő imádja...

most 2.5 éves

2011. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
101 kiskutya, oroszlánkirály. Nekem nincs gyerekem, de emlékszem, ezeket nagyon szerettem, amikor ilyen korú voltam. ;)
2011. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!