Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülnétek 36 évesen?

Szülnétek 36 évesen?

Figyelt kérdés
11 éve próbálkoztunk, túl vagyunk már inszemeken, lombikon, és nem jött össze. Most spontán sikerült teherbeesnem, a legnagyobb meglepetésünkre... de már 35 múltam, mire megszülöm, 36 leszek. Nem érzem már magam annyira "fiatalnak", ámbár jóval kevesebbnek néznek, de mégis... örülünk nagyon, hiszen ez egy "csoda"... de ez a rész beárnyékolja a hangulatomat... ez normális??
2011. szept. 17. 16:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!:)

és naná, hogy szülnék, tervezem is.

Az elsőt 23 évesen szültem, most jön a 2. baba, 26 vagyok. egyelőre megálunk, de pont 10 év múlva, ha már nagyok a gyerekek és úgy alakulnak a dolgok, akkor gondolkodás nélkül bevállalnám!

2011. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Jaj, lányok, köszönöm, ezt a hallatlanul sok pozitív választ, egy negatív sem volt köztük! :))


Igen, hát így jártunk, próbálok nem ezen agyalni.. 22 éves voltam, mikor "elkezdtük", 33 éves mikor azt mondtam, elég, nem pbóbálkozunk többé, nem érdekel az egész, és tessék, most így 2 év után megtörtént velünk ez a csoda! :)


Néha eszembe jut, hogy nem fog-e szégyellni majd a suliban, mikor 14 éves lesz, én már 50 leszek... és ilyenkor mindig olyan szomorú leszek... főleg hogy én nem direkt terveztem így... Sokszor olvasgatom a kamasz-rovatokban, hogy szégyellik, hogy idősebb az anyukájuk. Ez indította talán el bennem ezt az egész "parát", hogy biztos hogy kell-ez nekem? Pedig nem nézek ki rosszul (még), sportolok, szerencsére a genetikai adottságaim is jók, de valahogy ettől a részétől mégis tartok... :(


Köszönöm mindenkinek, zöld kezecske mindenkinek járt, és sok boldogságot mindenkinek, aki írt ide! :)


Amelyik anyukának pedig meghalt a férje, neki részvétem. :( Remélem az élet "kárpótolni" fog valahogyan, és a kisfiad már önmagában is egy óriási öröm! :)

2011. szept. 18. 14:55
 33/38 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok Nektek a babához.Én 34 évesen szültem a 3. babámat,és nem érzem magam öregnek hozzá.A nagylányom most kamasz,az osztályban is több "idősebb" anyuka van.Ő biztos Téged fog látni a legszebbnek(tapasztalat)ezen ne aggódj,szerintem akkor is vagány és fiatalos anyukák leszünk.A mai világban nagyon sokan vállalnak ebben a korban gyereket,úgyhogy nem lesz nagyszám az 50-es anyuka.Minden jót!
2011. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos voltál! :) Máris jobb kedvem lett! :) Jóéjt.
2011. szept. 18. 23:49
 35/38 anonim ***** válasza:

Gratulalok, es semmikeppen ne agyalj tovabb, hanem orulj!!!!

32 evesen mentem ferjhez, 33 es 38 evesen szultem. Semmi problema nincs ezzel!!!

2011. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Naná, rajta is vagyunk a dolgon, bár most ment el a babánk. Na csak azért írtam le, mert 34 éves vagyok és 35 lettem volna mire megszületik. De mivel várnunk kell most ugye, nem tudom mikor sikerül újra, így lehet, hogy már 36 leszek, mire sikerül. De megpróbáljuk mindenképp. Te meg örülj és légy boldog kismama és legyetek egésségesek!!!
2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok! Utolsó válaszoló, mielőbbi gyors "babásodást" kívánok Nektek. :) Az ilyen pozitív embereknek mindig azonnal sikerül, amint lehet már próbálkozni! :))
2011. szept. 19. 21:25
 38/38 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok csajok???
2011. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!