Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18-19 évesen szülnétek?...

18-19 évesen szülnétek? Indoklásokat is kérek!

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt dolog.Most vagyok 23 és még most sem.Indoklás?Fiatal vagyok még,se házam,semmi.
2011. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem!mert nagyon fiatalok vagyunk még akkor és néha még gyerekek is.De mindenki felnőtt már akkor és eltudja dönteni mit szeretne és mi jó neki.
2011. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha gyereket vállalok akkor őt én szeretném felnevelni. Nem kistestvért szeretnék szülni akit a szüleim nevelnek mert én nem tudom miből.
2011. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyi idősen teherbe esnék akkor igen vállalnám.
2011. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Tervezetten semmiképpen. HA normális ellátást akarok akkor mindenképpen kell munkaviszony, munkahely ahova vissza tudok menni mert gyerekkel pályakezdőként sehova nem vesznek fel.

Azonkívül eltartani sem tudnám magam, hisz akkor estem még csak ki az iskolából, a szüleim nyakára pedig nem rakhatok még egy porontyot is.


Véletlenül. Mindenképpen megbeszélném a fiúval a két családdal, hogy hogyan tovább, mert el nem vetetném. Nagyon nagyon szomorú lennék, ha örökbe kéne adnom, de inkább az, mint hogy egy pici emberkét megöljek. Ha a fiú már dolgozik, és a szülők is nyújtanának némi segítséget akkor nevelnénk, s amint lehet munkába állnék.

2011. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Talán 10 év múlva, de a mostani eszemmel, még később, leginkább csak 30 felett.

2011. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
69%

19 voltam,amikor teherbe estem,20 amikor megszültem az elsőt: dolgoztam, a páromnak már háza is volt, Ő is dolgozott... minden meg volt,ami egy gyermek vállalásához nélkülözhetetlen.

Ha még tanultam volna, vagy nincs a páromnak kecója,vagy nincs munkahelye,akkor tuti nemet mondtam volna,a gyerek kérdésre.

2011. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

19 evesen lettem terhes es 20 evesen szultem a fiunkat.

De mar ferjnel voltam mikor teherbe estem es a ferjemnek aki 8 evvel idosebb nalam mar volt rendes jovedelme, autoja bar alberletbe eltunk-elunk.En is leeretsegiztem, dolgoztam is. Nem terveztuk ilyen hamar,hogy gyerekunk lesz de egyszer "elfelejtettunk" vedekezni. Nem banjuk,hogy igy alakult foleg a ferjem nem.O mar nagyon vagyott egy gyermekre. Jobb apat nem is kivanhatnek a fiamnak aki kedden mar 20 honapos lesz :)

2011. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
18:04! Ha "becsúszott" volna, akkor elvetetted volna?
2011. febr. 25. 18:18
 10/53 anonim ***** válasza:
59%

Én 18 évesen szültem az első fiamat,nem véletlenül lettem terhes vele. Ezért sokan elitéltek,de én mindig is úgy éreztem,hogy korán akarok szülni,és nem bántam meg! Ha valakinek van gyermeke,tudja milyen érzés amikor sír,felveszed és megnyugszik,vagy amikor rádmosolyog,vagy amikor az első szavát kimondja.És sorolhatnám...

Amióta megszületett van értelme az életemnek. És ezt én nem tenném pénzfüggővé. Vannak akiknek lehet sosem lesz saját házuk,akkor gyerekük se legyen?

2011. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!