Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18-19 évesen szülnétek?...

18-19 évesen szülnétek? Indoklásokat is kérek!

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Szia!

tervezni biztosan nem,de ha veletlen akkor igen!19evesen volt egy abortuszom mert az akkori baratom rakenyszeritett en meg meg iskolaba jartam masodik szakma hasonlo!a mai napig banom!De 24cevesen születt a kislanyom igy erzem mit veszitettem es meg inkabb banom!nem tudhatod milyen lenne de az biztos,hogy a masik mar nem lesz ugyanolyan!neked kell tudnod,hogy felnöttel-e a feladathoz!:-D

2011. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
most leszek 19 nemsokára, és igen, akarok babát. de amég sulizom, addig nem, és dolgozni is szeretnék előtte. de ha becsúszna, vállalnánk! Párom is már nagyon szeretne babát, ő idősebb nálam, van rendes munkahelye, minden. De én is szeretnék előtte dolgozni, hogy ha esetleg valami van, akkor ne legyek szarban nélküle.
2011. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Engen anyukám 18 évesen szült,olyan jó érzés volt mikor középiskolás voltam és azt mondták az osztálytársaim "keresett a nővéred".Én már 24 évesen szültem az elsöt,de nem éreztem igazán azt amit most a fisfiunknál.Öt 32 évesen szültem és csodáljuk teljesen máskép éljük meg.Ne essék félreértés a nagylányunkat is nagyon szeretjük de ö más,érettebek vagyunk.Pedig ha akkor 18 évesen becsuszott volna biztos ,hogy megtartottam volna én is!
2011. márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Én az "először legyen egzisztencia" tábort erősítem. Valamint azt, hogy először élni kell, aztán családot alapítani. Én 31 évesen szültem kislányomat, és a magam/magunk szempontjából jól döntöttem. Bőven kijutott nekem a szórakozásból, utazásból, karrier építésből stb., úgy vállalhattam gyermeket, hogy sem anyagi gondjaim nincsenek/nem lesznek már soha, és attól sem kell rettegnem, hogy nincs hova visszamennem dolgozni. Nem vagyunk rászorulva senkire semmilyen szempontból, szépen felépítettük az életünket, és most élvezzük a gyümölcsét.
2011. márc. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen lettem terhes, most van egy 5 hónapos gyönyörű kisfiam! Imádom, nincs ennél csodálatosabb dolog, mindig erre vágytam, és remélem majd büszke lesz ránk a fiam (én is az voltam a szüleimre, engem is 18 évesen szült édesanyám) hogy fiatal szülei vannak!

Mikor megismertem a férjem, már akkor tudtam, hogy neki szeretnék gyermeket szülni, és már akkor vállaltam volna, de még csak 16 éves voltam. Előbb leérettségiztem, elmentem fősulira bölcsődei gondozónőnek tanultam. Az utolsó félév előtt abbahagytuk a védekezést, mert szerettünk voolna babát ha végzek a sulival, és hátha nem sikerül elsőre. Nekünk szerencsénk volt, elsőre sikerült. Az utolsó félévemet már terhesen csináltam meg, májusban összeházasodtunk, összeköltöztünk és szeptemberben megszületett a kisfiunk!

Férjemnek van jól fizető állása, van autónk, most még albérletben élünk, de tavasszal költözünk a saját lakásunkba!

Én boldog vagyok, és nem hiányzik a bulizás meg ivás meg sbtsb nekem elég volt az a 2 év a fősulin.

2011. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megírni 2 nappal ezelőtt,hogy anyukám 16 évesen szült engem.Nagyim elvette a fogamzásgátló-gyógyszert tőle és jöttem én.20 évesen már 3 lánya volt.Én büszkén mondtam,hogy anyám mennyi idős mindig.39 évesen lett nagymama.Azt azért sajnálom,hogy nem nyugdíjas mert sajnos nem ér rá annyit az unokára.
2011. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 18évesen szültem, 2hónapja, életem legszebb időszaka ez:)

Imádom a kisfiamat, mikor rámosolyog majd elolvadok:)

Nem bántam meg, a következőt csak ugy 5-6év múlva szeretném.

Nekem első a család minden előtt

2011. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
én is megszűltem volna,ha teherbe esek. abortusz semmilyen körülmények között! de jobb így,hogy most szűltem 25évesen úgyérzem most értem meg rá! Kedves kérdező,te hány éves vagy és szűlni készülsz??
2011. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen mentem férjhez, gyorsan lediplomáztam, fősuli mellett már dolgoztam, hogy minél hamarabb meglegyen annyi munkaviszonyom, amennyi a GYEDhez kell. 23 évesen szültem most 8 hós gyönyörű kislányunkat. Nagyon örülök, hogy így alakult az életem, van egy szerető, megbízható férjem, és tervezzük a többi manót.

Én azt mondom, hogy nem is az anyagiak a legfontosabbak, hanem, hogy teljesen biztos legyél a párodban, hogy valóban őt akarod társadnak egy életre, és gyerekeid apjának.

2011. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Szia.Én 19 évesen menten férjhez és 20 évesen szültem a nagylányomat.Most 33 éves leszek.15 éves voltam amikor elkezdtem járni a férjemmel és mai napig is együtt vagyunk,boldog a házasságunk.Elvégeztem az iskolát,elhelyezkedtem és 4 év járás után összeházasodtunk.Mind a ketten úgy éreztük hogy a másikban megtaláltuk az igazit.Amink van együtt értük el,ház,autó.Nem élünk fényüzésben,de mindenünk megvan ami kell.2008-ban úgy gondoltuk,hogy ideje lenne a lányunk mellé egy kisfiú is,de sajnos azt a babát elvesztettük a terhességem 6.hetében.2 hónap múlva újra terhes lettem és megszületett a kisfiunk aki most 15 hónapos.Ha te úgy érzed kész vagy rá és a párod is az,akivel le tudnád élni az életedet,akkor vágjatok bele.
2011. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!