Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18-19 évesen szülnétek?...

18-19 évesen szülnétek? Indoklásokat is kérek!

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:43
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok...még annyit,hogy nem bántam meg semmit sem..
2011. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Ez csakis egyén-,helyzet-,és kapcsolatfüggő. Van, aki ennyi idősen még éretlen erre, vagy a kapcsolat nem ért meg rá, vagy egyszerűen nem olyanok a körülmények.. Édesanyám alig 19 évesen szült engem, tervezett babaként, Édesapámmal a mai napig együtt vannak, és mindig mindent megadtak nekem, pedig voltak nehéz időszakok, de nem bánták meg.:) Én viszont csak 29 évesen lettem anya, és nekem is jó így. Tudtam tanulni, bulizni, és nem utolsósorban később találtam meg a Párom, a gyermekem apját.:)
2011. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

18 évesen megtartottam volna. Most 25 éves vagyok és van egy 2 éves lányom, férjem, szép házunk, biztos anyagi hátterünk.

Tudom milyen nagy felelősség egy gyerek és milyen sok dolognak ideálisnak kell lennie hogy egészséges, boldog felnőtt váljon belőle.

Szóval ha 18 évesen teherbe estem volna, akkor most egy egyedülálló anya lennék valószínűleg. Nem ismertem volna meg a férjemet otthon laknék a szüleimnél, nem lenne diplomám, állásom.

2011. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!