Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülnétek 36 évesen?

Szülnétek 36 évesen?

Figyelt kérdés
11 éve próbálkoztunk, túl vagyunk már inszemeken, lombikon, és nem jött össze. Most spontán sikerült teherbeesnem, a legnagyobb meglepetésünkre... de már 35 múltam, mire megszülöm, 36 leszek. Nem érzem már magam annyira "fiatalnak", ámbár jóval kevesebbnek néznek, de mégis... örülünk nagyon, hiszen ez egy "csoda"... de ez a rész beárnyékolja a hangulatomat... ez normális??
2011. szept. 17. 16:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Gratulaaaa!!! :))


Naná hogy szülnék! Ha 45 éves koromban sikerült volna, akkor akkor szültem volna! Egyet mindenképp!!! :)

2011. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!


Anyu 37 évesen szülte a húgomat. Akkor én 11 voltam. Nálad meg első baba és rég vágytatok rá! Szüld meg!

2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Bőven normális! Ti már régóta próbálkoztok, manapság más ilyenkor kezdi! Ne rágódj,legyetek nagyon boldogok a babával!!!
2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Én remélem fogok szülni,mert még akarok!20 évesen születet első gyermekem aki sajnos nagyon beteg.10 évig vártunk egy második terhességre,mert én nem akartam(féltem h mi lesz a beteg gyerekkel...kevesebb idő jut rá stb)most már 3 éves a kisfiam és egészséges.szeretnék majd még egyet remélem lány lesz,de kb 2-3 év múlva.akkor kb ennyi idős leszek.

jah és gratulálok a bébihez!!!

2011. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
Gratulálo! Figyelj, régebben is volt ilyen eset mint a tietek, az én anyukám is 35 éves volt mikor szült és 12 évig próbálkoztak, ő is természetes módon esett teherbe, se előtte, se utána nem sikerült. Nincs tehát ezen aggódnod, őt 20 évvel ezelőtt sem zavarta a kora, neked meg a mai világban egyáltalán nincs okod az aggodalomra, sőt manapság fel sem tűnik, hogy valaki 30-on felül szül.
2011. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36 évesen nem vagy öreg, főleg a mai világban. Lányom kis barátjának az anyukája 35 évesen szült (több vetélés után), most 37 éves, és próbálkoznak, hátha összejön a kis tesó.
2011. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%

Egy gyerek mindenképpen kell!!!!!!!!!!

Én 36 évesen szültem, a férjem meg pár hónapja meghalt.

Képzeld ha gyerekem sem lenne.

2011. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szuper!!

Én 35 leszek, mire megszülöm a harmadikat, a negyediken is gondolkozunk, majd meglátjuk, milyen lesz az erőnlétünk amikor 37-38 leszek.

De, barátnőm 37-el szülte az elsőt, és 3 gyerekük lett. :o)

2011. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Júliusban voltam 37.Most 26 hetes terhes vagyok.Decembere vagyok kiírva.Negyedik gyermekem lesz.A legnagyobb 19 éves lesz nem bánom egyáltalán,hogy bevállaltam.Kicsit több vizsgálat szükséges,de amúgy semmi különös nincs eddig a terhességemmel minden vizsgálat ok volt.Szóval ne aggódj.Bármi kérdésed van írj.
2011. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szülnék! Nem is értem miért kérdés ez, nem 45 éves vagy! Sokan szándékosan 35 és 40 év közé tervezik a szülést!

Hajrá!

2011. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!