Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülnétek 36 évesen?

Szülnétek 36 évesen?

Figyelt kérdés
11 éve próbálkoztunk, túl vagyunk már inszemeken, lombikon, és nem jött össze. Most spontán sikerült teherbeesnem, a legnagyobb meglepetésünkre... de már 35 múltam, mire megszülöm, 36 leszek. Nem érzem már magam annyira "fiatalnak", ámbár jóval kevesebbnek néznek, de mégis... örülünk nagyon, hiszen ez egy "csoda"... de ez a rész beárnyékolja a hangulatomat... ez normális??
2011. szept. 17. 16:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ha első gyerek lenne igen.Az elsőt 21 évesen szültem a negyediket 33 évesen.Jövő hónapban leszek 35.


4 gyerkőc anyukája

2011. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Most én 29 éves vagyok.Van egy 2,5 éves fiam.A közeljövőbe nem tervezek tesót neki.

Mikor lány voltam kb 12 éves akkor nekem jósoltak egyszer és akkor azt jósolták,hogy 3 gyerekem lesz.Évekkel később elmentem jósnőhöz és ő is azt mondta,hogy 3 gyerekem lesz.

Mikor a fiam már 1 év körüli volt nővérem eljött hozzánk és jött vele egy barátnője is aki jósnő ő nem jósolt nekem és nem és csak pár szót váltottunk,de mikor ment el azt mondta,hogy még a fiamon kívül lesz 2 gyerekem.

Én sosem hittem az ilyen jóslásokban...de ebbe lehet valami.És ha így van akkor én is nagy valószínűséggel 37-38 körül leszek mikor a harmadik gyerekemet fogom szülni....hacsak másodikra nem jön össze véletlen egy ikerpár:)

Az egyik barátnőm most fogja szülni a 4-dik gyerekét...28 éves.

2011. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Az unokatestverem 37 evesen szulte most juliusban elso babajat, lagzi utan rogton osszejott nekik a baba. O 35 evesen talalta meg a parjat. Most nagyon boldogok igy harman es egeszsegesek. Gratula neked, sokan evekig probalkoznak es megsem jon ossze.Orulj hogy nektek sikerult.

Egy 2 eves kislany es egy 16 hetes pocaklako, 27 eves anyukaja vagyok

2011. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Tavaly, 37 évesen szültem a lányom. De még vállalnék gyereket minden gondolkodás nélkül!:)

Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

2011. szept. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?

30 éves vagyok, van már 2 fiam, de nagyon szeretnék egy kislányt is, viszont semmiképpen sem most.

Pár év múlva bevállalnám simán, de ha a 3. is fiú lesz, akkor nem tudom mit teszek a párommal és az Y kromoszómáival :)))))

2011. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 év után lett lombikkal gyerekünk, 30 évesen szültem.

És szeretnék még 1-2 gyereket szóval a 36 simán belefér. Csak rád is oda kell figyelnie a dokinak és több szűrővizsgálatot ajánlanak elvégezni 35 év felett.

2011. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

gratula :-))


simán nekem a 3ik 36 évesen szültem

a húgom az elsőt 37 évesen fogja

kicsit jobban vigyázz magadra ennyi de nem kell parázni mindenen próbálj meg laza és vidám maradni és sok türelmet és kitartást kívánok

2011. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
ja ennyi idősen simán belefér még egy kistesó is :-P
2011. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezen parázzál, hála Istennek terhes vagy, az életkor az csak egy szám, a pocakodban aki van az viszont egy ember, őt hidegen hagyja, mi van a személyidben, csak az érdekli, hogy te vagy az ő anyukája.
2011. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Én is 35 és fél voltam amikor megszületett a lányom. Előtte már volt két vetélésem, évek teltek el, így alakult. Egy percig sem bántam meg!!! Most másfél éves a lányom, akartunk neki tesót, de sajna beteg volt, így 12 hetes voltam amikor el kellett vetetni. Ennek 3 hete de még most is úgy gondolom, hogy nem adom fel, mert én szeretnék még egy gyereket. Pár nap múlva 37 leszek, és még várnunk kell 2-3 hónapot legalább mire újra próbálkozhatunk, de én bízom benne, hogy lesz még egy gyerekünk! Én 40 éves koromig még bevállalom, utána már nem hiszem. Sok örömben lesz részed, ez bármit megér!!!!
2011. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!