Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülnétek 36 évesen?

Szülnétek 36 évesen?

Figyelt kérdés
11 éve próbálkoztunk, túl vagyunk már inszemeken, lombikon, és nem jött össze. Most spontán sikerült teherbeesnem, a legnagyobb meglepetésünkre... de már 35 múltam, mire megszülöm, 36 leszek. Nem érzem már magam annyira "fiatalnak", ámbár jóval kevesebbnek néznek, de mégis... örülünk nagyon, hiszen ez egy "csoda"... de ez a rész beárnyékolja a hangulatomat... ez normális??
2011. szept. 17. 16:41
1 2 3 4
 11/38 krisztivan ***** válasza:
Gratulálok és ne ezen járjon az agyad.Én 34 voltam amikor a fiam született.Első baba de még szeretnénk neki tesót kb.4-5 év múlva.
2011. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. A nagynéném 39 évesen szülte a 3.-at. Manapság elfogadott a 30 fölötti terhesség (első), kicsit kockázatosabb talán, de a végeredmény a lényeg.

Gratulálok és sok boldogságot a kicsihez.

( tanács: a nagyon vágyott gyermek esetében hajlamosabbak vagyunk a párunkról megfeledkezni, háttérbe tolni. Ne felejtsd el, h neki sokkal nehezebb mindezt átérezni- terhesség, új élet- foglalkozz vele is sokat.)

2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Így igen, a te helyedben természetesen szülnék.


A saját helyzetemben viszont nem. 25 éves vagyok, van egy kisfiam és még kettő gyermeket szeretnénk. Én nem szeretnék 30 éves kor fölött szülni. Ha addig összejön a három gyerkőc akkor annyi lesz, ha csak kettő, akkor kettő lesz. De nekem már van egy gyermekem, tudom milyen anyává válni.


Ha csak nem muszáj, akkor nem szabad megtagadni ezt a boldogságot egy nőnek sem magától. (Kivéve persze, ha egyáltalán nem akar gyereket) Sok boldogságot nektek!

2011. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Valaki meg direkt "ilyen sokáig" vár.

Én nem érzem, hogy öreg lennél egy babához, főleg így, hogy már régóta vágytatok rá.

Csoda, hogy természetesen megfogant. Most ennek nagyon kell örülni!!!

Hajrá, szép babavárást!

2011. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Én is nagy dilemmába voltam ezmiatt,de nekem már van egy 2 éves fiam és szeretnénk neki tesót 35-36 leszek mikorra tervezzük!
2011. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:Sok Boldogságot a picihez!
2011. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
gratula,jó példa vagy arra hogy érdemes nem feladni.én 37 és fél voltam mikor szültem a fiam,most 40 múltam.bearanyozta az életünk,nem az első gyerek volt,a nagy már nagyon nagy-minden percét élvezem,és nem hogy öregítene fiatalít,fiatalon tart,az első terhességem 19 évesen volt,minden bajom volt,sokat jártam orvoshoz,sokat szenvedte,most meg nevetve ültem a jajongó fiatalok közt,semmi komplikázó,sima szülés volt,hála és nagyon jol bírtam.sok boldogságot nektek.jó babázást.
2011. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

35 évesen szültem (3 hónapja)

Hajrá! És gratulálok:-)

2011. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Egy percet se aggódj, én is 35-36 éves koromban szeretném megszülni a 2. gyerkőcöt.
2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

én is 35évesen estem teherbe és 36.szülinapom előtt lesz meg a baba 1hónappal- a harmadik bébi.

Nemcsodálom hogy szinte pánikba estél 11év próbálkozás után- hirtelen ottvan valaki a pocakban, de nyugodj meg, és légy nagyon nagyon boldog. Hidd el, hogy kis ijedség után nagyon nagy lesz a boldogság- főleg ha majd meg is születik a baba.


Gratulálok, és minden jót nektek!!

2011. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!