Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 gyereket szeretnék de...

3 gyereket szeretnék de mindenki le akar beszélni róla. Miért? / ne az anyagi oldalát nézzük /

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:35
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont.:)
2011. márc. 10. 06:42
 12/38 anonim ***** válasza:
Ha a párod is így gondolja, semmiképp nem hagyjátok magatokat lebeszélni, mer később megbánhatjátok. Én a 6. at várom :) saját tapasztalat: 1 több mint 5, 2vagy 4, tök mindegy!!!! 4 után már éreztem az egy kicsit sok, de nem bántam meg. Egymás után örökölnek ruhákat, még tankönyvet is lehet, és ahol elfér 2, ott 3 is :)))) Sok sikert!!!!
2011. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Mi is így vagyunk ezzel ahol 2 ott a 3 is elfér. Mind a ketten akarjuk a harmadikat:)
2011. márc. 10. 13:15
 14/38 anonim válasza:
Mi heten vagyunk testvérek, és ezt egyetlen sóvel lehet csak jellemzni: fantasztikus! Gondolom, ha a gyerekeid oldaláról nézzük, nekik is az lesz.
2011. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Igen a gyerekeket nézem. Olyan jó amikor nagy a család számíthatnak egymásra és nekünk szülőknek is jó amikor összegyűlűnk pl ünnepekkor / persze később ha már nagyok /

Imádom a gyerekeket!

2011. márc. 11. 11:34
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

azéert ne legyen mert pl én már csak az egy hugommal is állandóan háborúzok, utálom minta sz@rt és anyám már ígyis kikészül tőlünk, én viszont öngyilkos lennék ha lenne még1 testvérem, mert akkor mégkeveebb dolgot kapnék-.-"

na az ijenekért NE

oké hogy a szülőnek boldogság a 3 gyerke, de a gyerekeknek nemaz kérlek, ne tedd tönkre a gyerekkorukat azzal hogy 2 testvérük is van

13/f

2011. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
Vedd figyelembe azt is, hogy három gyerek közül a középsőre általában kevesebb figyelem jut. Több családot ismerek, ahol az első gyerek ugye a "csoda", a harmadik a "kicsi", a középső meg inkább mindenféle problémát kitalál, csak hogy foglalkozzanak vele. Okosan biztos meg lehet ezt is oldani.
2011. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Kedves válaszadó! Ne haragudj, de egyáltalán nem ez a normális, hogy utáljátok egymást a testvéreddel! Mi hárman vagyunk testvérek és nem is tudom, mi lenne velem a két tesóm nélkül! Nagyonis jó ez így!

A kérdésre pedig az a válaszom, hogy ne törődj senkivel, csak azzal, hogy Te és a párod mit szeretnétek! Ez egyedül a ti döntésetek! Ha három gyerkőcöt szeretnétek, hát hajrá! Ez nagyon becsülendő a mai világban!

2011. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
A 10.39-es válaszadóra gondoltam!
2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Kedves 11.31es hozzászóló! Nagyon jó az életszemléleted, gratulálok hozzá!

Kedves kérdező!

Azért akar mindenki lebeszélni a három gyermekről, mert az emberek már túlságosan el vannak kényelmesedve és nem akarnak áldozatokat hozni!

2011. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!