Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában miért akar mindenki...

Mostanában miért akar mindenki 18-20 évesen gyereket?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben rengeteg olyan kérdés van,ahol a kérdező 18 év körüli és gyereket akar! Most ez egy új hullám? Amikor én voltam 18 (tíz éve), akkor nem akart még senki ennyi idősen gyereket!
2011. jún. 18. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor is akart és most is. KÉtlem,hogy ebben változtak a szokások. Az akar szülni ilyen idősen aki el akarjönni otthonról,nem tanulés ezért kell valami ok,hogy ne csináljon semmit
2011. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Anya ösztön talán? Vágyakozás a családi fészek után?

Szerintem ez az a kor, amikor a lányok nagy része már igenis szeretne gyereket, csak nem lesz még legalább 5-10 évig. Teljesen normális.

2011. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát akkor én vagyok rosszul bekötve, mert én 18-20 évesen nem akartam!:) Sőt nekem inkább az volt a lényeg,hogy előtt dolgozzak,hogy teljesen önállóan tudjam nevelni!

2011. jún. 18. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan átgondolva tényleg úgy van, ahogy írod, hogy előbb munka, függetlenség, aztán gyerek. De attól még mélyen benne van az emberben, hogy nem lenne rossz.. Bennem ez inkább úgy jön le, hogy de jó lenne, ha már ott tartanék.. Kezd elég lenni a 13 éve tartó iskolapad-koptatásból. És még 4 évig ezt kell csinálni (egyetem). De egyszer eljön majd az én időm is :D
2011. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem nevezhető tömeges jelenségnek, sőt. Manapság egyre későbbre tolódik a gyerekvállalás, inkább arra néznek furán, aki 25 alatt szül, egyre többen 30-hoz közel szülik az első gyereküket. Ettől még nyilván vannak olyanok, akik fiatalabb korban szeretnének szülni, de korántsem ők képviselik a tömeget.

Azt nem tudom, miből gondolod, hogy 10 éve nem akart senki 18-20 évesen szülni. Maximum nem találkoztál ilyen emberekkel. De erről a KSH honlapján elég jó statisztikákat találsz, én annak jobban hiszek, mint egy személyes megfigyelésnek.

2011. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor én is rosszul vagyok bekötve,mert én sem akartam ennyi idős koromban.És milyen jól tettem!!!Elsőként megteremtettem magamnak,ahová viszem a "pólyát"mert ugye a mama, a nagyi nyakára, a legkönnyebb a "családi vállalkozás" nemdebár?
2011. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!