Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valo világ, ti engeditek...

Valo világ, ti engeditek nézni a 2-3-4éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 21:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
74%

NA szóval én utálom a Való világot pénzlehúzásnak tartom de:

-Nem dohányzom mert nem bírom gyenge vagyok szédülök tőle :)

-Nem iszom alkoholt mert azt sem bírom minek legyek napokig beteg

-Természetes úton szültem a kisfiamat és 16kg híztam,nem tudtam sajnos szoptatni mert nem volt elegendő tejem

-Ütni,verni nem szoktam a gyermekemet kiabálni,kiborulni szoktam

-Nem nézek ki szexis anyának nem fogyózom,nem járok műkörmöshöz pedig szeretnék de nincs keret

-DE mosok,főzök és rendben tartom a lakást

ENNYI!!!!!De ettől én is ember vagyok és utálom ezt a sz@rt!!!Le lehet pontozni ha ugy tettszik!!!!!!!PONT:

2011. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Szerencsére pont akkor mennek fürdeni, amikor kezdődik, így nem nézik. Ha kicsit elcsúszunk a fürdéssel, akkor inkább elkapcsolom a tévét, bár szerintem sem sokat értenének belőle, csak annyit látnak, hogy nénik és bácsik beszélgetnek, még többször kiabálnak és kész. Szó szerint a való világot :))))

De a párom bizony nézné, ha hagynám, a kutyafáját! Ezért inkább csesztetni szoktam, hogy fürdesse meg a gyerekeket, de közben ki-ki kukucskál a fürdőből a tévére :)

Állítólag azért nézi, mert a kollégái nézik és úgy utálja, amikor beszélnek róla és ő nem tud hozzászólni...

No comment :)))

2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

az én fiamat (2,5 éves) 10 percnél tovább nem lehet leültetni, tehát nem nézi, mi viszont nézzük, és nem értem, hogy miért kell egy embert ez alapján megítélni, beskatulyázni. Mi mindketten tanult emberek vagyunk, akiknek nem a Való Világ nézéséből áll az életük, de jól esik röhögni egyet rajta, engem személy szerint szórakoztat, pedig egyes karaktereket mélységesen szánok. Mi közben játszunk, vacsizunk, ki be szaladgálunk a szobákból, tehát nem ülünk meredten 7-től a tv előtt.:D

Szóval bevallom én nézem, a fiam nem nézi, de nem azért mert bekötöm a szemét...

ja és hajrá Alek!

:D

2011. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hát én egy jelenetet láttam, Szandika lovagol, illetve ráül, leesik, zokog, elrohan többiek utána, és aztán bizonygatja zokogva, de hát én tudok lovagolni- Semmi szórakoztatót nem találtam benne és röhögni sem tudtam. És ha bemutatót láttam ugyanez, Szandika, nyomoronc zokog valami okból.

persze nyilván ízlések és pofonok.

Ami gagyi volt, viszont röhögni lehetett és néztem az a Győzike első évad volt, de a többi abból is inkább szánalmas volt, mint szórakoztató.

2011. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!