Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valo világ, ti engeditek...

Valo világ, ti engeditek nézni a 2-3-4éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 21:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy Magyarországon a legnézettebb műsor, senki sem nézi.Vicces.

Ahol én lakom az oviban még Valóvilág fan club is alakult.

4 éves keresztfiam is belenéz.Nem érti úgysem minden részét.

2011. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
mi nem nézzük, csak ha sehol nincs más és épp nincs valami filmünk, de a gyereknek nem szoktuk bekapcsolva hagyni a tévét, inkább mesét olvasunk neki.Amúgy elég agyhalott műsor:)
2011. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem nézi, de mégis mindenki tudja, hogy ki kicsoda, és mik történnek..Valóban furcsa..
2011. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
73%

De jó, hogy mindenki le lett pontozva és álszentezve aki azt írja, hogy nem nézi....nagyon nagyon okos akik tették. Közel 10 millió ember van...hány hozzászólás? Na ennyit az álszenteskedésről. :)


Mi sem nézünk "ilyen színvonalas" műsort. A lányomat is jobban érdekli a T-rex expressz meg az Eperke mint ekkora marhaságok.

2011. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
40%

Helyes utolsó válaszoló jól le lett szólva aki utálja a való világot!!!Pedig én ki nem állhatom!!!

Tudjátok ki nézik a fiatal kis csitrik azok rá érnek!

2011. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nyilván a legnézettebb műsor, hiszen a lakosság többsége ezt az egy-két csatornát fogja, nekik nincs is más választásuk. Ahol van választás, nem nézett műsor. És logikusan akinek kábel tévére nem telik, nincs számítógépe és internetje sem. Fridi is sokáig ringatta magát, nézett volt, amíg egyetlen csatorna volt és nem volt más választás, azóta is sorra bukik és egyre csúfosabban.


Én egyébként azt sem tudom kik vannak benne, miről szól.

Nálunk egyébként a 2-3-4 éves gyerek választ és mesét akarnak, diafilmezni akarnak, nem Való Világot nézni.

Arról az oviról meg megvan a véleményem, képviselhet egyfajta értékrendet és kinevelhet egy intelligens réteget, ahol Való Világ Fan Club alakul. Alap volt ovi választásnál, hogy az óvónők, az ovi és az odajáró gyerekek is képviseljenek egyfajta színvonalat. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ott bárki is nézné és felmerülhetne ilyen ötlet.

2011. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

csajok megszokhattatok mar volna hogy ezen az oldalon senki nem nez ilyen "butasagot" a tvbe, nem dohanyzik , nem iszik, csak termeszetes uton szul, nem kijabal, nem veri a gyereket de viszont foz mos, takarit es meg jol is nez ki hiszen nem hizott a terhesseg alatt vagy ha hizott azt le is adta a 3 ev szoptatas alatt...

mi nezzuk es a 2 eves fiam is ott van velunk de nem erdekli...pont ugyan ugy jatszik mint amikor mese megy a tvbe

2011. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
kijabálni tényleg nem szoktam sosem, kiabálni, na azt igen, előfordul. Egyébként miért olyan nehéz elképzelni, hogy vannak, akiknek nincs idejük erre vagy más az igényszintjük és nem kíváncsiak eme remekre?
2011. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"csajok megszokhattatok mar volna hogy ezen az oldalon senki nem nez ilyen "butasagot" a tvbe, nem dohanyzik , nem iszik, csak termeszetes uton szul, nem kijabal, nem veri a gyereket de viszont foz mos, takarit es meg jol is nez ki hiszen nem hizott a terhesseg alatt vagy ha hizott azt le is adta a 3 ev szoptatas alatt... "

itt a pont :D

2011. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
az idézett válaszolót én is felpontoztam :) tetszett.
2011. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!